HERKESE EŞİT MESAFEDE OLACAĞIZ

 

AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi ve Fatsa İlçe Başkan Adayı Abdullah Uçar, Fatsa’da Sivil Toplum kuruluşlarını ziyaret ediyor.

Eğitim Bir-Sen Fatsa Şubesini ziyaret etti. Eğitim Bir-Sen Fatsa Şube Başkanı Tuncay Doğan ve sendika üyeleriyle bir araya gelen Uçar, eğitim gönüllülerinin öğretmenler günlerini de tebrik etti.

Eğitim camiasının öğretmenler gününü kutladığını söyleyen Uçar, “Geleceğimiz olan çocuklarımızın eğitiminde, yetişmesinde öğretmenlerimiz büyük rol oynuyor. Büyük fedakarlıklar ile çocuklarımızın yetişmesini sağlayan öğretmenlerimize çok şey borçluyuz. Ülkemizin dört bir yanına ve İlçemize ilim ışığını yayan öğretmenlerimize şükranlarımı sunuyorum.”dedi.

İlçe’de bulunan Sivil Toplum kuruluşlarını ziyaretlerini sürdüreceğini ifade eden Uçar, “Partimiz iktidara geldiği günden itibaren Türkiye’de, Ordu’da, Fatsa’da değişim, gelişim ve büyümenin öncüsü oldu. Halka hizmet, Hakka hizmet anlayışıyla çalışan ve aziz milletimiz için gecesini gündüzüne katan AK Parti’de siyaset yapmak büyük bir onur ve ayrıcalıktır. Amacımız ilçemize birlik ve beraberlik içerisinde hizmet etmektir.”

Uçar, herkesi kucaklayan, herkese eşit mesafede bir hizmet anlayışıyla ilçe teşkilatı olarak hizmet vereceklerini belirtti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>