EL ELE GÖNÜL GÖNÜLE ÇALIŞACAĞIM

 

AK Parti Fatsa İlçe Başkan adayı Abdullah Uçar, AK Parti’nin kuruluş yılından bu yana parti içerisinde aktif görev yaptığını, millete hizmet yolunda çalışmalarını sürdüreceğini söyledi.

 

Gençlik kollarında başladığı millete hizmet yolculuğuna, İl Yönetiminde aldığı görevler ile sürdürdüğünü ifade eden Uçar, “Partimizin kuruluşundan itibaren aktif olarak görev yaptım. Genel merkezimizin tevdi ettiği görev ile şimdi ise İlçe Başkanlığına aday oldum. El ele gönül gönüle dostluk kardeşlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm partililerimizin adayı olarak bu yola çıktık. Fatsa’mıza bugüne kadar hizmet etmiş, bir taş üstüne taş koymuş herkesin dilek, temennilerini alarak çalışmalarımızı sürdürüyoruz.”dedi.

 

AYRIM YAPMADAN GÖREVİMİ YAPACAĞIM

 

‘Görev istenmez verilir’ felsefesiyle bugüne kadar hareket ettiğini söyleyen Uçar, “Görevim tevdi edildikten sonra görüşmelere başladım. Ordu ilimizde partili büyüklerimizin, kardeşlerimizin görüşlerini alarak ortaklaşa olarak ilçemize, milletimize hizmet etmek istiyorum. Ayrım yapmadan ilçe başkanlığı görevini yürüteceğim. Bugüne kadar AK Parti iktidarında Fatsa için, Ordu için çok başarılı çalışmalar yapıldı. Bu çalışmaları sürdürerek daha ilerilere taşımak adına üzerime düşen görevi yerine getirmek istiyorum.”

 

GENÇLİK KOLLARINDA GÖREVE BAŞLADIM

 

AK Parti kurulduğu dönemde Gençlik kollarında çalışmalara başladığını belirten Uçar, “Partimiz milletimize hizmet yolunda ne görev verdiyse başımız üstüne diyerek kabul ettik. Ayrım yapmadan çalışmalarımızı sürdürdük. Bundan sonrada aynı gayretle milletimize hizmet etmek istiyorum.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>