ŞENER’E DAVUTOĞLU’NDAN YENİ GÖREV

 

AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili İhsan Şener, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun kendilerine yeni bir görev daha verdiğini söyleyerek, “Seçim stratejileri, seçim ivmesi, seçim süreçlerinin idaresi gibi yeni görevler bize verildi.”dedi.

 

Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenterler Asamblesi Başkanlığı, AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcılığı, İnsan Hakları Komisyonu üyeliği, Göç komisyonu üyeliği gibi görevleri bulunan Şener’e yeni bir görev daha verildi.

 

Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yeni görevler eklediğini bildiren Şener, “Genel başkanımızın değişimi sonrasında Ahmet Davutoğlu beyin onayıyla bazı başkanlıklarda değişiklikler oldu. Bize de iki tane arkadaş daha ilave oldu. Tanıtım Medya Başkan yardımcısı olarak devam ediyoruz. Genel Başkanımız Sayın Ahmet Davutoğlu birimimizi ziyaret ettiğinde daha büyük bir misyonda yükledi bize. Seçim stratejileri, seçim ivmesi, seçim süreçlerinin idaresi gibi yeni görevleri bize verdi.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>