DEVRİM YAPAMADI

 

Orduspor’un kurtarıcısı olarak göreve getirilen Teknik Direktör Levent Devrim ilk maçında kaybetti.

Orduspor Kulüp Başkanı Nedim Türkmen tarafından 5 yardımcısı ile göreve getirilen Devrim, takımın başında ilk maçını deplasmanda Manisaspor karşısında oynadı.

Geçtiğimiz hafta oynanan Gaziantep Büyükşehir Belediyespor karşılaşmasında ilk 11′de yer alan kadroyu büyük ölçüde değiştiren Devrim, kalede Alişan yerine Fomichev’i uygun gördü.

Manisaspor karşısında ilk 11′i değiştiren Devrim, geçtiğimiz hafta ilk 11′de yer almayan Yasin ozan, Volkan Özcan ve Serdar Deniz’i tercih etti.

Orduspor adına basın tplantısına katılan Antrenör Menduh Fidan, “Bilindiği üzere Cuma günü göreve başladık ekip olarak. Bu kısa zaman zarfında takımı en iyi şekilde motive etmeye çalıştık. Zaten çok büyük şeyler yapmamızın imkanı yok. Bu maça da gerçekten kötü günlerin sona ermesi ve Orduspor için güzel günlerin başlaması dileğiyle iyi başlamak istedik. Oyunun geneline bakınca gerçekten de iyi oynadığımızı düşünüyorum. Pozisyonları bulan topun hakimiyeti bizde olan bir takım görüntüsü verdik. Fakat bir duran topun neticesinde bir gol yedik. Bunu çıkarmak için gerekli varyasyonları da yaptık fakat başarılı olamadık. Önümüzde bir ara var. Bu arayı en iyi şekilde değerlendirip Orduspor’u tekrar güzel günlere getirmek istiyoruz.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>