ŞENER, HEMŞEHRİLERİYLE BULUŞTU

 

Ordu Sanayici ve İşadamları Derneği’nin (ORSİYAD) aylık istişare toplantısına katılan AK Parti Tanıtım ve Medya Başkan Yardımcısı Ordu Milletvekili İhsan Şener, “Orsiyad İstanbul’da yaşayan hemşehrilerimizin iletişiminde büyük fayda sağlıyor.”dedi.

 

Ordulu Sanayici ve İşadamları Derneği Zeki Bakar, yönetim kurulu üyeleri, Ordulu işadamları, Aybastı Belediye Başkanı İzzet Gündoğar ve İnsani ve Medeniyet Hareketi Yüksek İstişare Kurulu Başkanı Mehmet Güney’le bir araya gelen Şener, aylık istişare toplantısına katıldı.

 

Orsiyad Başkanı Zeki Bakar, doğdukları yerleri bırakarak gurbette çalışan hemşehrilerin kurduğu derneğin çatısı altında biraraya gelmenin mutluluğunu her zaman yaşadıklarını söyledi.

 

Şener ise Ordulu hemşehrilerin birlik ve beraberliğin en önemli simgesinin Orsiyad gibi derneklerin olduğunu ifade ederek, “Memleket özlemini kurulan dernekler en az seviyeye indiriyor. Hemşehrilerimizin kaynaşmasının yanında birliktelik imkanı da sağlayan derneklerimiz, Ordu’yu aratmıyor.”diye konuştu.

 

Şener, istişare toplantısının çok faydalı geçtiğini sözlerine ekledi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>