VEDA MAÇI MI ?

Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’a mağlup olunması durumunda Teknik Sorumlular Muhammet Dilaver ve Sebahattin Akbayrak’ın görevine son verilebileceği öne sürüldü.

Sezon başından bu yana 3. teknik direktörle çalışan Orduspor’da gündemde yine ayrılıkların olduğu iddia edildi. Yönetimin iyi bir teknik direktör arayışına girdiği ve Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçından iyi bir sonuç alınamaması durumunda Akbayrak ve Dilaver ile yolların ayrılabileceği bildirildi.

Galibiyete hasret kaldı!
Orduspor, sezon başından bu yana oynadığı 7 lig maçında sadece 1 galibiyet ve 1 beraberlik alabildi. Takımın başına iki hafta önce geçen Muhammet Dilaver ve Sebahattin Akbayrak gözetiminde ise galibiyet bir yana puan yüzü bile göremedi. İkilinin takımın başında olduğu Şanlıurfaspor ve Osmanlıspor maçlarından puan alamayan Mor Beyazlılar, Ziraat Türkiye Kupası’nda ise Sarıyer’e elenerek bütün güvenleri boşa çıkardı.

Başkan güveniyor
Erkan Sözeri’nin ardından takımın başına getirilen Muhammet Dilaver ile Sebahattin Akbayrak’a güvenen isimlerin başında ise Başkan Nedim Türkmen geliyor. Türkmen; “Takımın başına teknik sorumlu olarak Muhammet Dilaver ile Sebahattin Akbayrak’ı getirdik. Bu iki isim sezon sonuna kadar takımı götürecek. Bu iki isim uzun yıllardan bu yana takımın içerisinde. O nedenle başarılı olacaklarını düşünüyorum” demişti. Ancak başarısız sonuçlar sonrasında kararın ne olacağı henüz netlik kazanmadı.

Zaman istediler ama!
Akbayrak ve Dilaver, takımın başına geçtiklerinde zaman istemişlerdi. Geride kalan 3 maçlık periyotta henüz puan dahi alamayan ikili, zamanı iyi kullanamadı.

Antep maçı son olabilir!
Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile Pazartesi günü kritik bir maçta karşılaşacak olan Orduspor’da alınacak kötü sonuç sonrasında Dilaver ve Akbayrak’ın gönderilerek tecrübeli bir teknik direktör ile anlaşılacağı kulislerde konuşulan konular arasında. orduhayatgazetesi.com

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>