6 SAKAT OYUNCU VAR

Sezon başından bu yana sakatlıklarla boğuşan Orduspor’da Kulüp Doktoru Ozan Erbil Alicanoğlu, bilgiler verdi. Alicanoğlu sakatlıklarla ilgili korkulacak birşey yok desede 6 sakat oyuncu takımda var.
“Emre’nin korkulacak durumu yok”

Emre Aygün’ün korkulacak bir durumunun olmadığına değinen Alicanoğlu, “Emre Aygün, Perşembe günü daha önce ameliyat olduğu doktoruna tekrar görülecek. Bağlarla ilgili bir sıkıntısı yok. Maçta bir pozisyonda ağrı hissetti. Onun için kontrol mr’ına gidecek. Sezonu kapatmak gibi bir durumu yok. Çok ciddi bir sakatlık olsa sezon kapatılır. Emre için yeni bir program uygulanacak. Çok korkulacak bir durum yok. Kontrol amaçlı gitti. Osmanlıspor maçında oynayamayacak” dedi.
“Landel geliyor”

Diğer sakat oyuncular hakkında bilgiler veren Doktor Alicanoğlu; “Landel geliyor. Kontrolleri yapılacak. Parkurlara girecek. Bir sıkıntı çıkmazsa maç kadrosuna girecek. Bilal’in çalışmaları devam ediyor. Ciddi bir sakatlık geçirdi. Futbol hayatı bile bitebilirdi. Mutumba’nın tedavileri yapıldı. Ufak bir yırtık tekrar oluştu. Onun da tedavisi sürüyor. Hüsamettin’in ayak bileğinde ufak bir tendriti var. Masajlarla geçiyor. İyice dinlenmesi gerekiyor. Çok ciddi bir durum değil, bir hafta içinde toparlar. Alişan’ın ise sezon başında parmağına top gelmişti. Aynı yere iki üç defa yine top geldi. Kapsül zedelenmesi var. O da kısa süre içinde oynayabilir” şeklinde konuştu.

orduhayatgazetesi

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>