GÜLER’DEN CUPER’E GÖNDERME

Orduspor Teknik Direktörü Cevat Güler, yıl içinde yapılan eksikliklerin, takımın bir alt ligde mücadele etme şansı yada cezası doğurduğu belirtti.

Güler, yaptığı değerlendirmede şunları kaydetti: “Bugün ligin 4. Sırasında olan takım ile oyuncularımız iyi mücadele etti. Eksik kalıncaya kadar iyi işler yaptık. İyi bir takım görüntüsü verdik ancak, eksik kalmamız ve yıl içinde ki eksikler vesaire alınamayan puanlar bizim ruh halimizde, bugünkü durumumuzda bir alt ligde mücadele etme şansı doğurdu, ya da cezası doğdu. Hangisini dersek. Ama ben ümitsiz değilim. Ordu şehri futbol şehridir. Potansiyeli ile gücü futbol şehridir. Ordu şehri tekrar süper ligde mücadele eder iyi bir şekilde daha kalıcı daha uzun süreli planlamalar yapar. Ümitsiz olmaya gerek yok. Futbol mücadelesi yapıyoruz. Bazen böyle aksilikler her zaman olur. Her takımın başına gelebilir. Bunlar yeniden ayağa kalkabilmek için yeniden bir şanstır. Bazen vitesin küçülmesi de yeniden güçlü bir şekilde yola çıkmaktır. Ben böyle düşünüyorum. Yeni senede nasıl olur, ne olur, nasıl planlama yapılır onu bilmiyorum. Yönetim bu planlamayı yapacaktır. Daha güçlü şekilde süper ligde olacaktır” dedi.

OYUNCULARIN YORUMLARI
Orduspor’da oyuna sonradan dahil olan Abdulkadir Kayalı, “iyi giden bir oyun vardı. Hakem sağ olsun, teşekkür ediyorum. Az kalan umudumuzu bitirdi. Bunların arkasına sığınmak hoş değil. Konuşacak bir şey yok herkesten özür diliyoruz” şeklinde konuştu.

Diğer oyuncu Anıl Taşdemir ise, “Her haftaya bir umut ile bakıyorduk. Bu güne kadar bazı insanlar bizlere gülse de. Ama her şeyi buraya getirmek sadece bizim suçumuz değil. Bunları maçtan sonra söylemekte belki doğru değil. Bu bizim ölüm kalım maçımızdı. Seyirciler haklı onlar burayı menfaatsiz seviyorlar. Biz futbolcularız. Verdikleri tepkilerde de haklılar. Kimse tek başına bu duruma getirmedi burayı. Son bir umudumuz vardı. İyi oynadığımızı düşünüyorum. Yapacak bir şey yok” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>