SÖZERİ: ORDUSPOR’A MOURİNHO’DA GELSE…

Orduspor’da ikinci Erkan Sözeri dönemi bugün başladı. Son Elazığ mağlubiyeti sonrasında istifa eden Fikret Yılmaz’ın yerine teknik direktör arayışlarına başlayan Orduspor yönetimi, takımın başına Erkan Sözeri’yi getirdi.
Dün yapılan anlaşmanın ardından, bugün Ordu’ya gelen Erkan Sözeri, böylelikle 165 gün sonra yeniden Mor beyazlı takımın başına gelmiş oldu. Bugün Ordu’ya gelir gelmez takımla ilk antrenmanına çıkan Sözeri, ilk açıklamasında umut dolu mesajlar verdi.

Kendisine gösterilen teveccühe hayır diyemediğini belirten Erkan Sözeri, “Buraya geldik ama sorumluluğumuzun ağır olduğunun da farkındayız. Bizlerden beklentilerin de farkındayız. Her şeyden önce saygı duyulacak bir mücadele sergileyeceğiz. Bütün oyuncularıma da bunları anlatacağız. Taraftarımız formasının hakkını veren bir takım görüntüsünü istiyor. Önce bunu yerleştirmeye çalışacağız. Jose Mourinhoda gelse futbolcularımız birlikteliği ve bu mücadeleyi sergilemezlerse bizim de yapacağımız bir şey kalmaz.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>