ORDU-ÇAMBAŞI 45 DAKİKA

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, Kabadüz Kaymakamlığı ve Kabadüz Belediyesi işbirliğiyle gerçekleştirilen 14. Çambaşı Yayla Şenliği’ne katıldı.

Çambaşı’nın yapılmakta olan yatırımlarla daha da gelişeceğini dile getiren Başkan Yılmaz, “37 kilometrelik Kabadüz-Çambaşı arasındaki yolda yapım çalışmaları devam ediyor. Bu yolun tamamlanmasıyla birlikte Çambaşı yayla trafiği rahatlayacak. Bu yolla birlikte Kabadüz Altınordu arasındaki 17 kilometrelik mesafede yapılacak yol yapım çalışmalarının ardından Çambaşı Altınordu arası otoyol standartlarında bir yola kavuşacak ve ulaşım süresi sadece 45 dakikaya inecek. Ayrıca Büyükşehir Bselediyemiz bünyesinde yapımı devam eden Çambaşı Kayak Tesisi tamamlandığında Türkiye’nin denize en yakın kayak tesisi olacak. Karadeniz bölgesinde bir ilk olacak kayak tesisimiz, Çambaşı’na akın akın turist çekecek. Yapımı devam eden oteller ve tüm bu saydığımız yatırımların tamamlanmasıyla birlikte Çambaşı Ordu’nun parlayan yıldızı olacak” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>