SAKATLIKLAR CAN SIKIYOR


Şimdiye kadar pek fazla sakatlık sorunu yaşamayan Orduspor’da Adana maçı öncesi sakatlıklar baş gösterdi.

Volkan ve Adem takımdan ayrı çalışırken, Ali Güzeldal ise antrenman sırasında yüzüne top geldiği için idmana devam edemedi. Sezona Kayserispor yenilgisi ile başlayan Orduspor, Adanaspor maçı hazırlıklarına dün Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesisleri’nde gerçekleştirdiği antrenmanla devam etti. Oyuncuların hırslı görüntüleri beğeni toplarken, yaşanan ufak sakatlıklar ise teknik ekibi düşündürdü.
Düz koşu ve ısınma hareketleri ile başlayan antrenman pas çalışması ile devam ederken, yarı sahada çift kale maç ile son buldu. Kaleciler Fomichev, Alişan ve Mertcan ise Kaleci Antrenörü Hasan Sönmez eşliğinde takımdan ayrı çalıştı.

Yüzler gülüyor…
Adanaspor maçı hazırlıklarını sürdüren Mor Beyazlılarda futbolcuların keyfine diyecek yoktu. İdman sırasında sık sık şakalaşan oyuncular, verdikleri görüntü ile aile havası oluştuğunu gösterdi ve Adanaspor’a gözdağı verdi.

Hoca tek tek  konuştu!
Teknik Direktör Fikret Yılmaz, antrenman sırasında sahanın tamamını dolaşarak oyuncularla tek tek konuştu. oyuncuları motive etmek için uğraşan Yılmaz, futbolculara sık sık uyarılarda bulundu.

Adem ve Volkan salonda
Hafif ağrıları olan Adem Sağlam ve Volkan Koçaloğlu, dünkü antrenmanın ilk bölümünde düz koşuda yer aldı ancak ardından ağrıları olunca, önce masör masaj yaptı. Ardından da idmanı salonda tamamladılar.

Ali korkuttu!
Antrenmana iyi başlayan ve çift kalede harikalar yaratan Ali Güzeldal’ın yüzüne top geldi ve tecrübeli oyuncu bir süre yerden kalkamadı. Gözü sargıya alınan Ali’nin çok önemli bir şeyinin olmadığı bildirildi.

Kaan ve Göksu idmanda yoktu
Orduspor’da yedek kaleciler Kaan Kars ve Göksu Hasancık da dünkü idmanda yer alamayan oyuncular arasındaydı. Öte yandan sakatlığı devam eden Bilal Türkgüler ise takımdan ayrı çalışmalarını sürdürdü.
Ordu Hayat

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>