MELETLİ KADINLARIN SİLAH SEVDASI

ORDU’nun Mesudiye İlçesi’nde 2012 yılında düzenlenen şenliğe silah şovu damgasını vurdu. Mesudiye İlçesi’ne bağlı Karacaören Köyü’nde ki köy şenliğinde tabanca ve pompalı av tüfeğiyle silah şovu yapıldı. Davul zurna eşliğindeki kalabalık şenlikte kadınların da tabancayla sırayla havaya ateş açtığı gözleniyor.

TEPKİDE VAR DESTEKLEYENDE

Video’ya bazı Mesudiyeliler tepki gösterirken bazıları ise destekliyor. İşte o yorumlar:

-teksas karacören

-1960 1980 mesudiye düğünleri andırıyor

-helal olsun meletlı hemşerılerıme ale3m buysa kral her zaman meletlılerdır eglenmesınıde bılırler yemesınıde calışmasınıda

-Tabanca atma şenliği denilse daha doğru olurdu bence

-Biz Yeşilce’ liler olarak, toplum içinde silah atılmasını aştık şükürler olsun. İstisnalar hariç, bizim eğlence ortamlarımızda silah atılmıyor artık. Keşke bu hemşehrilerimizde, bebelerin, dedelerin olduğu bir şenlik ortamında silaha sarılmasalar, onu bir eğlence aracı olarak görmeseler. Toplum içinde silah atanları protesto ediyorum bir Mesudiyeli olarak.

-Hiç hoşuma gitmedi,Mesudiye gibi medeni bir memlekette,bu gibi basit,seviyesiz,cahilce davranışlar olmasa daha iyi olur.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>