DAMAT ÇAMAŞ’I TERCİH ETTİ

Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun damadı Hasan Gözüpınar Çamaş kaymakamlığına atandı.

İçişleri Bakanlığı tarafından yayınlanan son Mülki İdareler atamasında ilginç bir olay yaşandı. Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun kaymakam olan damadı Hasan Gözüpınar’da Çamaş’a Kaymakam olarak atandı.

Son Kaymakam atamalarında ilginç bir olay yaşandı. Ordu’dan 7 ilçe kaymakamının değiştiği İçişleri Bakanlığı Mülki İdarecilerin atandığı kararnamede Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun damadı da Ordu’nun Çamaş İlçesi’ne Kaymakam olarak atandı.

Turhan Bedirhanoğlu’nun Batman Vali yardımcılığına atanmasıyla boşalan Çamaş Kaymakamlığı görevine Afyon’un Evciler
İlçesi’nde Kaymakam olarak görev yapan Hasan Gözüpınar atandı.

Hasan Gözüpınar’ın ilginç bir özelliği ise Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu’nun kızı Elif Balkanlıoğlu’yla evli olması. Ayrıca Kaymakam Gözüpınar’da Ordu’ya Vali Balkanlıoğlu gibi Afyon’dan atandı.

Öte yandan Ordu Valisi İrfan Balkanlıoğlu, Çamaş Kaymakamlığına atanan damadı Hasan Gözüpınar’ın atanmasından haberinin olmadığını kendisinin Çamaş’ı tercih ettiğini söyledi

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>