PARALELLE MÜCADELE MİLLİ MÜCADELEDİR

Memursen Konfederasyonuna bağlı Toçbirsen Sendikasının her yıl geleneksel olarak düzenlediği birlik beraberlik pikniğinin konuğu AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat oldu.

Toçbirsen Sendikasının bu yıl birlik beraberlik pikniği Aybastı ilçesi Perşembe Yaylası Kabakdağı Mesire yerinde gerçekleşti.

Birlik ve beraberlik pikniğine AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat, başta olmak üzere Toçbirsen Sendikasının iş kolunda bulunan kurum bölge müdürleri, bölge il müdürleri, Toçbirsen Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Öztürk, Memursen İl Başkanı Gökşin Şenol, Toçbirsen Şube Başkanı Şenol Taşkın, sendika üyeleri ve çok sayıda davetli katıldı.

AK Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat kurumların genel işleyişi ve yatırımlar hakkında sendika yöneticileriyle görüş alışverişinde bulundu.

Milletvekili Hamarat burada yaptığı konuşmada: “Her zaman söylediğim gibi burada da bir kez daha tekrar etmek isterim. Ordu’daki kurum yöneticilerinin Ankara’daki bütün çalışma ve projelerinde şahsen ben her zaman yardımcılarıyım. Hizmet işi bir ekip işi, kolektif çalışma, kolektif akıl işidir. Ordumuza yararı olacak her işte bu ortak aklı, ekip ruhunu canlı tutmalıyız”  dedi.

Ordu’ya yapılacak her bir hizmet için, gece gündüz demeden 7 gün 24 saat esasına göre, istişareli, paylaşımcı ve sorumlu bir takım çalışması prensibi üzerinde çalıştıklarını belirten Hamarat, konuşmasında Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun Ak Parti Genel Başkanlığına adaylığı konusuna da değindi.

Hamarat: “AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan adayı olarak Dışişleri Bakanı Ahmet Davutoğlu’nun gösterilmesini çok olumlu ve yerinde bir karar olduğunu düşünüyorum. Bu karar bütün istişare kanalları kullanılarak alınmış. Partimizin kurucu Genel Başkanı, Başbakanımız tarafından açıklanmıştır. Ak Parti’de bu anlamada bir kargaşa bekleyenler yine hüsrana uğramıştır. Yüce Allah’tan bu kararın ilimize, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini niyaz ediyorum” dedi.

Paralel yapıyla mücadelenin her yönüyle, sonuna kadar devam ettirileceğini, bu mücadelenin İstiklal Mücadelesi kadar, önemli olduğunu belirten Hamarat, “Bu konuda Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın hassasiyet ve kararlılığına sonuna kadar katılıyor, bu mücadelede ne pahasına olursa olsun, daima hükümetimizin, Sn. Cumhurbaşkanımızın yanındayız. Bu yapı açıktan, gizliden çalışmalarını halen sürdürüyor. Bu yapıyı tamamen çökertene kadar mücadelemiz sürecek. Bu yapıyla mücadele bizim için artık bir milli mücadeledir.” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>