GÜLER YÖNETİME HESAP VERDİ

Orduspor, Teknik direktörü Cevat Güler tarafından verilen 1 günlük iznin ardından Beşiktaş hazırlıklarına başladı. Güler, futbolcular ile antrenman öncesi yaklaşık olarak 1 saat süren bir toplantı düzenleyerek, Kasımpaşa karşısında yapılan hataları anlattı, futbolcuları dinledi.

Güler, antrenmanın başlamasının ardından ise 1 saat yönetim kurulu toplantısına katılarak, özel bir toplantı düzenledi. Güler toplantı çıkışında Beşiktaş’ın zor bir deplasman olduğunu, kazanmaları gerektiğini söyledi.

Güler, “Geçtiğimiz hafta istediğimiz üç puanı alamadık. Daha önceki oyunlara göre biraz daha iyi oynadık ve daha fazla gol pozisyonuna girdik. Daha fazla topa sahip olmuşuz, daha fazla rakip alanda oynamışız ama final paslarını iyi yapamamışız. İzlediğimiz zaman futbolcular ellerinden geleni yapmışlar. Biz bu hafta başladığımız antrenmanla en psikolojik olarak hem de taktik olarak neleri yapacağız, neler edeceğiz, Beşiktaş’ın iyi yanlarını kötü yanlarını yapacağız. Sonuçta Beşiktaş, Türkiye’nin üst düzey kulüplerinden birisi. Geçen hafta aldığı sonuç Beşiktaş’ın sonucu değil. Biz bunu biliyoruz. İnönü Stadyumu farklı bir stadyumdur. Seyircisi oyuncusunu farklı odaklandırır, farklı yoğunlaştırır maça. Bende orada yaşadım. O havayı iyi bilirim. Beşiktaş’ı ne çok abartarak korkarak hareket edeceğiz ne de ‘Nasıl olsa yeneriz’ diyeceğiz. Biz eksikliklerden faydalanmaya çalışacağız. Kuracakları kadrodan nasıl üç puan alırımız peşinde olacağız. Büyüklüğüne inandığımız, hele İnönü Stadyumu’nda ciddi bir baskının oluşacağı, hem rakip hem de kendi oyuncuları için baskı oluşturan bir yer. Kolay mı? Değil, bu saatten sonra bizim için kolay yok. Biz zoru başaracağız” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>