BAL’LI BAYRAM

ORDU Arıcılar Birliği tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle çocuklara bal dağıtıldı.

Ordu Arıcılar Birliği tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı nedeniyle 45 gramlık 3 bin kavanoz halinde ücretsiz olarak çocuklara bal dağıtıldı. Ayışığı Otoparkında ki ücretsiz bal büyük ilgi gördü. Ordu Arıcılar Birliği Başkanı Necati Aydın, daha önce Ordu’da ilkokul ve ortaokulda çocuklara ücretsiz bal dağıtmak istediklerini fakat bu talebin bakanlık tarafından olumlu karşılanmadığını bu nedenle bal dağıtamadıklarını söyledi.

Aydın, daha önce Ordu Üniversitesi’nde de ücretsiz bal dağıttıklarını belirtti. Aydın, “Biz bunu Ordu’da ve ilçelerinde bütün okullarda dağıtmayı hedeflemiştik. Fakat Sağlık Bakanlığı malesef izin vermedi. Daha sonra Ordu Üniversitesi’nde dağıttık. Bugünde çocuklarımıza 23 Nisan’ı kutlamak için balı dağıtıyoruz. Çocuklar gelip izdiham olmadan birer tane alıp gidiyorlar. Çocuklara ve ailelere teşekkür ediyorum. Bal gibi bir 23 Nisan’ı onlara kutlatıyoruz. Net 45 gram içinde bal olan 3 bin adet kavanoz balı çocuklarımıza dağıtıyoruz” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>