23 NİSAN’I COŞKU İLE KUTLUYORUZ

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşku ile kutlanıyor. 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı ile ilgili Ordu Valisi Orhan Düzgün, Milletvekilleri İhsan Şener, Fatihan Ünal, Mustafa Hamarat, belediye Başkanı Seyit Torun, Orduspor Başkanı Nedim Türkmen, siyasi parti temsilcileri ve sivil toplum örgütleri kutlama mesajı yayınladı.

Mesajda ortak olarak şu görüşlere yer verildi; “23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını 93. yıl dönümünde gururla kutluyoruz. Türk Milletinin bağımsızlığı için birlik ve beraberlik içerisinde mücadele ettiği, zaferin müjdesi ile Cumhuriyetin ilanının gerçekleştiği, TBMM’nin açıldığı gündür 23 Nisan 1920.23 Nisan İmkansızlıklara rağmen bir milletin Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk gibi bir lidere sahip olması ile neleri başarabileceğinin göstergesidir. Ulu Önder Atatürk bu büyük günü geleceğimizin teminatı olan çocuklarımıza bayram olarak hediye ederek ufkunun genişliğini göstermiştir. Bu büyük günde, Cumhuriyetimizin kurucusu Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşlarını minnetle anıyor, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>