DEFANS ‘SAĞLAM’

Yeni sezon hazırlıklarına Vali Kemal Yazıcıoğlu Tesislerinde devam eden Orduspor’da önceki sezonda Orduspor forması giyen Adem Sağlam’da kampa katıldı.

İzinli olan Adem Sağlam, bu sezon takımın değişmez isimlerinden bir tanesi olmak istediğini söyleyerek, “4 gün izinliydim. Hazırlıklar ben olmasam da iyi gitti Allah’ın izniyle. Geçen sezon iyi gittiğimiz ama takım olarak istediğimiz bazı şeyleri yapamadık. Bu istediklerimizi yapmak için daha çok çalışacağız, daha çok konsantre olacağız. Yeni sezona iyi başlayacağız.”

Takım olarak hedef belirlemeyeceklerini belirten Adem Sağlam, “yine geçen seneki gibi gidebildiğimiz yere kadar çıkalım. Hedef takım olmayalım ama Süper Lig’e çıkalım. Ben geçen sene birçok maçta oynadım. İnşallah bu sene takımın değişmezlerinden olurum. Hocaya istediklerini veririm inşallah. Hem benim, hem takım için güzel olur.”

Yeni sezonda az gol yiyen bir takım olmaya çalışacaklarını söyleyen Adem Sağlam, “gol yiyip yememek sadece defansla alakalı değil. Takım olarak çok güzel savunma yapıyorduk. Bu senede aynısı olacak. Hocamızın taktiğiyle beraber inşallah en az gol yiyen takım olacağız.”
Adem Sağlam, son olarak taraftara mesaj vererek, “geçen sene ilk maçları saymıyorum ama son maçlar
güzeldiler. İlk maçlar çok destek olmaları için çağrıda bulunuyorduk. Ama bu tabi hedefle alakalı bir şey. Ne kadar güçlü olursanız o kadar arkanızda destek bulursunuz. İnşallah bu sezon çok güzel olur. Hep arkamızda olurlar. Bizim içinde itici güç olurlar.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>