HEDEFİMİZ DEĞİŞMEDİ SÜPER LİG

Orduspor Teknik Direktörü Erkan Sözeri, Balıkesirspor karşısında 2 kez yenik duruma düşülürken, yeniden gol atarak beraberliği sağlayan takım oyuncularını tebrik etti.

Seyirci avantajını iyi kullanan Balıkesirspor, başta hakem olmak üzere Orduspor üzerinde de baskı kurmaya yöneldi. Ancak Orduspor takımı üstün mücadelesi ile ikikez yenik düştü oyunda 1 puanı almayı başardı.

Sözeri, kazanan tarafın çok büyük avantaj yakalayacağı bir maç oynandığını söyleyerek, “Ordusporun çok iyi oynadığını düşünüyorum. Rakibimizden iki gol yedik ancak tamamen bireysel hatalarımızdan kaynaklanıyor. Maçın genelinde iyi oynayan Orduspordu. Maç tam bir final havasında oldu. Süper ligi çok istediğimiz oynanan oyun ile herkes tarafından görüldü.”dedi.

FİNAL NİTELİĞİNDE OYNADIK

Final niteliğinde bir maç oynadıklarını belirten Sözeri, “Bence finale de yakışır bir mücadele oldu. Süper Lig ayarında bir maç oldu. Centilmenlik ön plandaydı, mücadele üst düzeydeydi. İki takımı da kutlamak lazım. Maçın başında ve ikinci yarının başında yediğimiz goller bizi biraz demoralize etse de çevirmesini bildik.Maçın genelinde oyunu iki yönlü de iyi oynadık. Daha çok pozisyona giren taraf bizdik.Sonuçta iki takım da birer puan aldı.Fikstüre bakıldığında kolaymış gibi görünen maçlar her zaman zordur. Maçlar sahada kazanılıyor. Belki ikili averajımız kötü ama sonuçta biz bu işi sonuna kadar kovalayacağız.”

TAKIMIMIZIN MOTİVASYONU ÇOK İYİ

Orduspor’un hedefinin Süper lig olduğunu ve takımın motivasyonunun üst seviyede olduğunu ifade eden Sözeri, “Ligde ilk 2 arasında yer alarak Süper lige çıkmak istiyoruz. Bunun için Teknik heyet, oyuncular ve çalışnalarımızın motivasyonları üst seviyede. 4 final maçımız kaldı. Hepsi dolu dolu. İnşallah ilk ikiyi sonuna kadar kovalayıp sezon sonu mutlu sona ulaşacağımıza yürekten inanıyorum.”

TRİBÜNLERİN DOLU OLMASINI İSTİYORUZ

Sözeri, hafta sonu oynanacak Samsunspor karşılaşmasında tribünlerin dolu olmasını isteteyerek, “Taraftarlarımızın da aynı inanç ile kalan maçlarımızda bize destek vermesini bekliyorum. Bu nedenle tribünlerin dolmasını istiyoruz. Artık şehrin Süper Lig havasına girmesi gerekiyor. Herkes inanırsa Süper Lig’e çıkmak daha kolay olacak.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>