TAŞBAŞINADOĞALGAZ SÖZÜ

 

Taşbaşı halkına beklenen haberi İskele Bahçede veren CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, “Taşbaşı halkına sözümdür. İvedilikle doğalgaz çalışmasının bir an önce sonlanması için gerekirse her gün doğalgaz firmasını rahatsız edeceğim” dedi.

 

 

Hafta sonunu yoğun bir ziyaret programıyla değerlendiren Seyit Torun, Taşbaşı Mahalle sakinlerini unutmadı. İskele Bahçe’de düzenlenen birlik-dayanışma toplantısına katılan Seyit Torun’a mahalle halkının yoğun ilgi ve sevgi gösterileri oldu.

 

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, on yıllık Ordu Belediye Başkanlığı döneminde hiçbir zaman yalnız bırakmadığı Taşbaşı Mahalle sakinlerine müjdeli haberi İskele Bahçe’den verdi. Torun, doğalgaz gelmesi projeyle planlanan Taşbaşı’na bu hizmetin ivedilikle verileceğini belirterek, yeni dönem Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde de verilecek diğer hizmetleri mahalle sakinleriyle paylaştı.

 

“Doğalgaz firmasını rahatsız edeceğim”

 

Taşbaşı mahallesinin sürekli devam eden alt yapı projelerinden dolayı kendilerinin de rahatsızlık duyduğunu belirten Torun, “Gönül ister ki, bu alt yapı yapım çalışmalarımız bir projede toplanmış olsun. Fakat ayrı ayrı bir çok proje yüzünden sürekli kazma ve kapatma işlemleri yapmak durumunda kalıyoruz. Doğalgaz alt yapı düşeme çalışmaları devam ediyor. Projelenen doğalgaz çalışmasının bir an önce sizlerin hizmetine girmesi için gerekirse o doğalgaz firmasını her gün rahatsız edeceğim. İvedilikle bu sorunun ortadan kalkacağını sizlere garanti ediyorum” diye konuştu.

 

Sözlerine alkış ve ‘Başkan Torun’ sloganları eşliğinde devam eden Seyit Torun, daha sonra Taşbaşı sakinleriyle tek tek kucaklaştı onların hatırlarını sorarak Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında mahalle sakinlerinden destek sözü aldı. Bu buluşmaya, Ordu Muhtarlar Derneği ve Muhtarlar Federasyon Başkanı Hüseyin Akdeniz, CHP Ordu İl Başkanı Osman Güngör ve CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk’te katıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>