ORDU, ŞEHİR PLANCILARINA ÖRNEK OLACAK

 

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Öyle bir Ordu inşa edeceğiz ki, şarkılara konu, şairlere ilham kaynağı, mimarlara, mühendislere, şehir plancılarına örnek olacak” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Kabadüz ilçesinde büyük bir coşkuyla karşılandı. Sabah saatlerinde ilk olarak Kabadüz ilçesine bağlı Yokuşdibi Beldesi’ni ziyaret eden Yılmaz, burada esnaf ziyaretlerinde bulundu. Yokuşdibi Beldesi’nde yaptığı ziyaretlerin ardından Kabadüz ilçesine geçen Yılmaz’ı vatandaşlar, “Dik dur eğilme bu millet seninle” ve “Enver Yılmaz, Ordu sensiz olmaz” sloganlarıyla adeta bağrına bastı. Kabadüz’de yaptığı esnaf ziyaretlerinin ardından ilçe meydanında vatandaşlara seslenen Yılmaz, hep birlikte yeni bir Ordu inşa edeceklerini söyledi.

SİZİN SEVGİNİZ BİZLERE GÜÇ VERİYOR

Kabadüz’ün sevgisinin kendilerine güç verdiğini Yılmaz, “Dik duruyoruz ama dikleşmiyoruz. Kim ne söylerse söylesin, biz hizmetlerimizi, hizmet sevdamızı anlatacağız. Bizim bu ile karşı hizmet borcumuz var. Biz gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızın sevgisiyle karşılaşıyoruz. Bu da bizlere güç veriyor. Ordu’nun 19 ilçesinin kaderini değiştirmek için yola çıktık” diye konuştu.

ORDU’YU AYAĞA KALDIRACAĞIZ

Bizim hedefimiz yaşanabilir şehirler kadar güzel şehirler de meydana getirmektir” diyen Yılmaz, “Öyle bir Ordu’muz olmalı ki şairler ilham alsın. Öyle şehirlerimiz olmalı ki şarkılara konu olsun. Ressamlara ilham kaynağı, mimarlara, mühendislere, şehir plancılarına örnek olsun. Şehirlerimizin dili, felsefesi, kültürü olsun. İşte biz bu amaçla Ordu’yu 19 ilçesiyle birlikte yeniden ayağa kaldıracağız” şeklinde konuştu.

KABADÜZ TURİZME GÖZ KIRPIYOR

Kabadüz ilçesinin Ordu’nun turizm cazibe merkezlerinden birisi olacağını belirten Yılmaz, “Burası Ordu’nun en cazip turizm merkezlerinden birisi olacak. Çambaşı Yaylamızda turizmi geliştirmek için tam 21.5 milyon liraya mal olacak olan Çambaşı Kayak Tesisi’ni bu yıl hizmete açıyoruz. Kayak Merkezi’yle birlikte işadamları bölgeye yatırım yapmak için şimdiden sıraya girdi. Çambaşı Kabadüz arasındaki 37 kilometrelik yolda çalışmalar geçtiğimiz yıl başladı artık Çambaşı’na 45 dakikada çıkılabilecek” dedi. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, partisinin düzenlediği mitingde yaptığı konuşmanın ardından sevgi gösterileri arasında ilçeden ayrıldı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>