ORGANLARI BAĞIŞLANAN KADININ AİLESİNE ZİYARET

Ordu’nun Gölköy ilçesi Ahmetli köyünde 26 yaşında beyin tümörü nedeni ile hayatını kaybeden Semra Demireğen’in ailesini ziyaret eden AK Parti Ordu Milletvekili ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu Başkanı İhsan Şener aileye başsağlığı diledi.

Şener’e, Gölköy Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Mert’te eşlik etti.

Şener, Eşi Ergin Demireğen’e ‘Allah sabırlar versin’ diyerek ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduklarını söyledi.

Şener, “Semra Demireğen kardeşimize Allahtan rahmet diliyorum. Hayatta iken vasiyeti olan organ bağışı hepimize örnek olmuştur. Kendisi aramızdan ayrılırken, bir çok kişiye yaşama hakkı vererek çok değerli bir görevi yerine getirmiştir. Allah ona organ bağışı yapmayı nasip etmiştir. Örnek şekilde aramızdan ayrılmıştır, bu da herkese nasip olmaz.”dedi.

İş konusunda Semra Demireğen’in eşi Ergin Demireğen’e yardımcı olduklarını 6 ay önce Belediye’de iş imkanı sağladıklarını ancak eşinin sağlık durumu nedeni ile işe başlayamadığını söyleyen Gölköy Belediye Başkanı ve AK Parti Belediye Başkan Adayı Ali Kemal Mert ise, “Belediye’de kapımız her zaman açık. Ne zaman istersen işe başlayabilirsin. Üzerimize düşen görev ne ise onu yerine getirmek boynumuzun borcu.”diye konuştu.

Şener, Semra Demireğen’in çocukları ile de yakından ilgilendi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>