TORUN, PERŞEMBEDE ESNAFI GEZDİ

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun Ordu’nun Perşembe İlçesinde esnaf ziyareti gerçekleştirdi. Perşembeli esnafı tek tek ziyaret eden Başkan Torun, işlerinde iyi kazançlar dileyerek onlardan Büyükşehir Belediyesi Başkanlık yarışında hayırduası aldı.

Yaptığı hizmet ve yatırımlarla Türkiye’de birçok belediyeye örnek olan Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnafın sorunlarını ve çözüm önerilerini yerinde dinlemeye devam ediyor.

Ordu’nun Perşembe İlçesinde bulunan esnaf ve çalışanlarıyla bir araya gelen Başkan Torun, onlarla kucaklaştı, hayırlı işler dileyerek hayırdualarını aldı. Yirmi yıllık aktif siyaset hayatı ve bir dönem Ulubey, iki dönem de Ordu Belediye Başkanı olarak görev yapan Başkan Torun, göreve geldiği ilk günden bu güne esnafın yanında olmaya devam ediyor. Ordu’nun kalkınmasında esnaf yerinin önemini nitelendiren Başkan Torun, on yıllık Belediye Başkanlığı döneminde desteklediği şehir esnafını Büyükşehir Belediye Başkanlığı döneminde de destekleyeceklerinin sözünü verdi. Perşembe esnafının bağrına bastığı Başkan Torun, “Ordu’muzun kalkınmasında esnafımızın yeri küçümsenemez. Bizlerde bu esnaflarımızın on yıldır devam eden Başkanlık görevi süresince hep yanlarında olduk, mağduriyetlerini ve sorunlarını dinledik. Bu Sorunlarına hep birlikte çözüm yolları aradık. İnşallah yine Büyükşehir Belediye Başkanı olacağım ve esnafımızın sorunlarını hep beraber çözüme kavuşturarak birlikte başaracağız” dedi.

“Başkanımız bizden biri”

Öte yandan Başkan Torun’un bu ziyaretinden memnun olduklarını belirten Perşembe esnafı, Başkan Torun’a ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederek, ‘Çevresel Kalkınma Programı’nda yer alan Perşembe projelerinin bölgeyi hareketlendireceğine değinerek, “Başkanımız bizlerden biri. Bizlerin acı ve güzel günlerinde her zaman yanımızda olmaya devam ediyor. İnşallah hazırladığı projeler içinde yer alan Perşembe yatırımları bölgemizi hareketlendirecek. Seyit Başkan Perşembe’ye hak ettiği değeri verecek. Kendisine Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında başarılar dileriz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>