KAHVECİ, İNTERNET FEDERASYONU YÖNETİMİNE SEÇİLDİ

Ordu İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Bahtiyar KAHVECİ İnternet Medya ve Bilişim Federasyon’u Yönetim Kurulu Üyeliği’ne seçildi.

Ordu’da internet gazetelerinin bir araya geldiği Ordu İnternet Gazetecileri Derneği’nin Yönetim Kurulu Başkanı Bahtiyar KAHVECİ merkezi Ankara’da bulunan İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Yönetimine seçildi.

Başkent Öğretmenevi’nde yapılan Genel Kurulda Türkiye’nin değişik bölgelerinden 100 kadar delege oy kullanmak üzere hazır bulundu. Süleyman BASA’nın tek liste ile girdiği seçimlerde Ordu İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Bahtiyar KAHVECİ Federasyon Medya Planlaması ve Takibinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı olarak Ordu’ya yeni bir misyon kazandırdı. Türkiye İletişim ve Medya Federasyonu Genel Başkanı Ordulu hemşerimiz Şakir GÜREL de Bahtiyar KAHVECİ’yi bu önemli günde yalnız bırakmayarak destek verdi.

Ordu İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı ve İnternet Medya ve Bilişim Federasyonu Federasyon Medya Planlaması ve Takibinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Bahtiyar KAHVECİ de Genel Kurul sonrası yaptığı açıklamada internetin son yıllarda tüm dünyada en çok kullanılan iletişim aracı olduğuna dikkat çekerek; özellikle gazeteciliğin hızla internete yöneldiğini ve çabuk gelişen sektörde Ordu’nun da söz sahibi olması için çaba göstermeye devam edeceklerini belirtti.

Federasyonun yeni Yönetim Kurulu şu isimlerden oluştu.

Dr. Süleyman BASA, Nizamettin BİLİCİ, Abdullah TÜRKER, Ali Rıza KÖROĞLU, Şenol AYDIN, Baykal YAYLI, Rana İSLAM DEĞİRMENCİ, Latif MEMİŞ, Bahtiyar KAHVECİ, İlhan KILIÇ ve Özgür ERALP.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>