ÖZTÜRK, KÖY ZİYARETİNDE

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk seçim çalışmaları kapsamında köy ziyaretlerine devam ediyor.

Yüksek kesimlerde etkili olan ve özellikle ulaşımı olumsuz etkileyen kara rağmen ziyaretlerini sürdüren CHP’li Şenel Öztürk, Aydınlar, Gökömer, Zafer ve Gerce Mahallelerinde yöre sakinleri ile buluştu.

Sorunların farkında olduklarını ve yasal sınırlar içinde çözüm getireceklerini söyleyen CHP Altınordu Adayı Şenel Öztürk; “Köylerimizde altyapı, yol, mezarlık, su gibi sorunlar var. Bize destek verin bizde hizmet getirelim. Şehirde olan her şeyi köylerimizde de yapacağız, bunu istemek sizinde hakkınız. Yaşanabilir, konforlu bir kent ve katılımcılığın esas olduğu bir yönetim hayal ediyoruz. Ranttan yana değil, halktan yana yöneticilik yapacağım. Toplumun genelini ilgilendiren projelere imza atacağım. Mevcut sorunlarınızı biliyorum ve çözüm için yasal olarak ne gerekiyorsa onu yapacağım. Bugüne kadar Özel idare ve Köylere Hizmet Götürme Birliği’nden yapılan daha doğrusu yapılmayan yatırımlar bundan sonra Büyükşehir Belediyesi ile İlçe Belediyelerinin sorumluluğunda. Özel idare kanalıyla bazı köylerimize yapılan alt yapı çalışmaları bazı köylerimizde hiç yok. Bunu yapmak da bizim görevimiz olacak” diye konuştu.

Her Düşünceye Saygılıyız

“Hedefimiz Büyükşehir Belediyemizle Ordu’yu daha çağdaş bir şehir yapabilmek” diyen CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk; “Her siyasi fikre sahip olan insanlara saygı duyuyorum. Her siyasi düşünce ile camiye girdik mi? Hepimiz kardeş gibi yan yana dizildik mi? O zaman birbirimizden ne farkımız var? Seçimlerde hükümete bir uyarı yapın. İstediğiniz düşünceye sahip olun siz uyarı yaparsanız iktidar da biraz kendine gelir. Tek yürek olalım ve sandıkta AK Parti’ye gerekli dersi verelim. Altınordu Büyükşehir’in en büyük ilçesi. Ordu denildiğinde akla Altınordu gelecek ve Altınordu bir marka olacak” ifadelerini kullandı.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>