MİLLETİN REFAHI İÇİN ÇALIŞIYORUZ

AK Parti Ordu Milletvekili ve Karadeniz Ekonomik İşbirliği Parlamenter Asamblesi (KEİPA) Türk Grubu Başkanı İhsan Şener, Çatalpınar’da seçim çalışmalarına katıldı.

Çatalpınar Belediye Başkan Adayı Ahmet Türe ile birlikte Sanayi esnafını ziyaret eden Şener, “Türkiye her geçen gün engellemelere rağmen büyüyor. Bunu kimse engellemeyecek.”dedi.

Türkiye’nin istikrarlı 11 yılında büyük işlerin yapıldığını söyleyen Şener, “Yapılamaz, olamaz denilenleri gerçekleştirdik. Hayallerde olan yatırımları hayata geçirdik. Bu milletin refahını arttırmak için çalıştık. 2 hedefimiz hep oldu. Bir tanesi halkımızın refahını arttırmak, diğeri de devletimizin Dünya’da ki itibarını arttırmak. Bu hedefler AK Parti’den önce çok uzak iken şimdi ise bunlar gerçekleşti, gerçekleşiyor.”dedi.

Yolsuzluk iddiaları ile ilgilide konuşan Şener, “Bu ülke yolsuzluğu 1999-2002 arasında yaşadı. Bankaların iflas ettiğini, paraların hortumlandığını, yatırım bir yana vatandaşın mağdur edildiğini yaşadı. Yolsuzluk olsa idi Havaalanı, Çevreyolları, modern hastaneler, Karadeniz-Akdeniz yolu, Sahil yolu yapılabilir miydi. Ülke zayıfken, AK Parti iktidarında güçlendi. Bu ülke iflas ettirilmişken, Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan bu millet için, bu vatan için 24 saat çalışarak düze çıkardı. Dünya’da söz sahibi bir ülke olmuşken, ne yazık ki siyasete ve demokrasiye operasyon yapıldı. Milletimiz bu oyunu sandıkta bozacaktır. Bizim tek gayemiz var oda Milletimizin refah seviyesini arttırmak, devletimizin itibarını arttırmak. Başkada bir planımız yok.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>