17 ARALIK MİLLİ İRADEYE DARBEDİR

Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat seçim çalışmalarını nokta ziyaretleriyle sürdürüyor.

Hamarat; Atikler Fındık Yönetim Kurulu Başkanı Osman Atik ve Ünye Şoförler Odası Başkanı Bekir Şimşek’i ziyaret etti. Hamarat ziyaretlerde istikrarın devam etmesi için büyük fotoğrafa bakılarak destek istedi.

Hamarat ziyaretler sonrası yaptığı açıklamada; “17 Aralık süreci milli iradeye vurulmuş bir darbedir. 12 yıldır çetelerle, vesayetle, mafyayla mücadele etmiş bir hükümete yolsuzluk kılıfı ile darbe yapılmak istenmiştir. Kasetler montajlanmış, konuşmanlar dublajlanmıştır. Halkın gözünde, hükümeti ve Başbakanımızı itibarsılaştırmaya yönelik bu hain girişimi halkımız fark etmiş ve buna pirim vermemiştir.

Hükümetimiz dimdik görevinin başındadır. Hükümetimiz ve Başbakanımız 30 Mart akşamı halkımızın vereceği yeni bir destekle, yoluna daha güçlü şekilde devam edecek, ülkemizi her alanda kalkındırmaya devam edecektir.” dedi.

Hiçbir devletin paralel bir yapıyı kaldıramayacağını Hamarat, “ Gücü nereden gelirse gelsin milletimizin feraseti ve desteği ile bu yapılanmaları temizleyeceğiz, bundan kimsenin şüphesinin olmasın. Devlet millet için vardır ve milletin seçtikleriyle idare olunur, bunun dışında hiçbir yapılanmaya taviz verilemez. İnsanımızın refahı, ülkemizin kalkınması için her alanda reformlarımız sürecektir. Hiçbir gücün boyunduruğuna girmeyen bir yargı için, bağımsız ve tarafsız mahkemeler için hükümetimiz gerekeni yapmaktadır, yapmaya da devam edecektir.”

30 Mart seçimlerinin tarihi bir dönüm noktası olduğuna işaret eden Milletvekili Hamarat sözlerini şöyle sürdürdü: “Ordu Büyükşehir ve ilçeleri başta olmak tüm Türkiye’de Ak Parti yerel yönetimlerde iktidarını sürdürmeye devam edeceğine inanıyoruz. Bunu, vatandaşlarımızın bizlere gösterdiği teveccühten, meydanlara sığmayan kalabalıklardan anlayabiliyoruz. “Daima MİLLET daima HİZMET” sloganıyla yola çıktığımız

2014 mahalli seçimlerinin, ülkemize ve milletimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum.”

Fındık üreticisine ödenen alan bazlı destek ödemelerine de değinen Hamarat: “Yarından itibaren TC kimlik numarasına göre vatandaşlarımız alan bazlı destek ödemelerini almaya başlayacak hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. 4 yıldır olduğu gibi, destek ödemelerini bu yılda Mart ayında yapıyoruz. Verdiğimiz sözleri tutuyoruz. Bu yılda öyle yaptık tekrar hayırlı olsun.”dedi.

Hamarat’a ziyaretlerinde Ak Parti Ünye Belediye Başkan Aday Adaylarından hasan Karaoğlan ve Eski ÜTSO Başkanı Hasan Şimşek’te eşlik etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>