SORUNLARI BİRLİKTE ÇÖZECEĞİZ

Büyükşehir statüsü ile mahalleye dönüşen köylere yönelik gezilerini sürdüren CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk büyük ilgi görüyor.

Köylerde yöre sakinleri ile buluşup sorunlarını dinleyen CHP Adayı Öztürk, Kızılhisar, Kısacık, Yağızlı, Yukarıtepe Sıraca Mahallesi ve ardından Karacömer Memurkent sakinleriyle buluştu.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun ve CHP İl Başkanı Osman Güngör’ün de eşlik ettiği gezilerde vatandaşlar CHP adaylarını adeta bağrına bastı. CHP adayları yaptıkları ziyaretlerde kahve toplantıları ve açık hava mitingleri gerçekleştirdi.

Gittiği her yerde yoğun bir ilgi ile karşılanan Altınordu Adayı Şenel Öztürk, vatandaşlarla aralarında kurdukları gönül bağının güçleneceğini ve Altınordu ailesinin büyüyeceğini söyledi.

Öztürk; “Köylerimizin ana sorunları yol ve su. Bu sorunların ardında da foseptik sıkıntısı bize iletilen sorun. Gezilerimizde zaten yolların durumunu görüyoruz. Köylerimizde alt yapı sorunları var. İktidar temsilcilerinin görmediği bu yolları biz yapacağız. Alt yapı hizmetlerini asli görevimiz olarak yerine getireceğiz. Sonra da yeni mahalleye dönüşen yerleşim birimlerimizde sosyal hayata yönelik çalışmalar gerçekleştireceğiz” dedi.

Karacaömer Mahallesinde Memurket sakinleri ile buluşan CHP Adayı Şenel Öztürk; ‘En Büyük Başkan Bizim Başkan’ sloganları ile karşılandı.

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk burada yaptığı konuşmasında “kimseyi ötekileştirmeden tüm kesimleri kucaklayacak ve hizmet edeceğiz. Biz sizden biriyiz. İçinizden biri ağlarken, bizim gülmemizi beklemeyin. Birlikte kenti yönetip sorunları birlikte çözeceğiz. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Seyit Torun’la birlikte çalışıp, daha güzel günlere yürüyeceğiz” diye konuştu.

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun ise “Şenel Öztürk ağabeyimizle geleceğimiz Ordusunu inşa edeceğiz dedi. Torun yaptığı konuşmada; “20 yıllık Belediyecilik birikimimizi, Şenel ağabeyin tecrübeleri ile birleştireceğiz. Geleceğimizin Ordusunu güvenle, sevgiyle, barışla ortaya koyacağız. Ben inanıyorum ki her ne olursa olsun, kim ne derse desin sevgi kazanacak” söylemlerinde bulundu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>