KABADÜZ PARMAKLA GÖSTERİLECEK

AK Parti Kabadüz Belediye Başkan Adayı Yener Kaya, köy köy, mahalle mahalle gezerek seçim çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşların büyük sevgisi ile karşılanan Kaya, tek hedefinin Kabadüz’ün gelişimine katkıda bulunmak olduğunu belirtti.

Ordu’nun Büyükşehir olmasının ardından Kabadüz’ün bütününe hizmet verileceğini söyleyen Kaya, bunun büyük bir fırsat olduğunu ifade etti.

30 Mart seçimlerinin Kabadüz için dönüm noktası olduğunu söyleyen Kaya bunu şöyle anlattı: “Büyükşehir ile birlikte ilçemizin bütçesi de 2 kat arttı. Yatırımların bir kısmını büyükşehir yaparken, bir kısmını ise Kabadüz belediyemiz yapacak. Böylece paylaşımcı bir çalışma ile bütün Kabadüz’ün eksik kalan işleri tamamlanacak. Bugüne kadar Hükümetimiz KÖY-DES ile bir çok köyümüzün eksiklerini giderdi. Şimdi ise sıra bizde. Geriye kalan eksikleri de biz gidererek ilçemizin parmakla gösterilen bir yer olmasını sağlayacağız. Projelerimiz hazır. Bunları gerçekleştirmek için elimizden ne geliyorsa yapacağız.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>