GÜLER:TAKIMIN LİGDE KALMASI İÇİN MÜCADELE EDECEĞİZ

Orduspor Teknik Direktörü Cevat Güler, Kasımpaşa karşısında 2-0 yenildikleri için üzgün olduklarını belirterek önümüzdeki haftalarda futbolcuların moral durumunu ayağa kaldırmaya çalışacaklarını ve ellerinden gelen herşeyi fazlasıyla yapacaklarını söyledi. 
Orduspor’da çok yetenekli oyuncular olduğunu, kendi yeteneklerini henüz ortaya koyamadığını da ifade eden Cevat Güler, “Bugün istediğimiz, umduğumuz 3 puanı alamadık. Geriye doğru dört tane antrenmanla takımı sahaya çıkarmaya yeni bir başlangıç yapmaya çalıştık. Ancak ortada bir gerçek varki dört antenmanda, dört çalışmada yetecek birşey değil. Kasımpaşa takımının nasıl gol atacağını, nasıl gol atabileceğini, oyuncularının pozisyonlarını biliyorduk. Bununla ilgili hem teorik hemde uygulamalı çalışma yaptık ama malesef yetmedi. Oyunun ilk yarısında iki tane gol yedik. Bunu döndürmek için ikinci yarı üst üste hamleler yaptık ama buda yeterli olmadı” dedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>