YILMAZ:YAPILAMAZ DENİLENLERİ YAPTIK

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Bize açıkladığımız 7′si mega 52 projeyi “Yapamaz” diyorlar. Denizi doldurarak havalimanı, Dereyolu, çevre yolları, kayak tesisi, botanik bahçesi, Çambaşı Kayak Tesisi’ni yapan irade, 19 ilçeye kültür merkezi, melet projesi, Harikalar Diyarı, Tabakhane Deresi’ni mi yapamayacak”dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü nedeniyle partisinin düzenlediği etkinliğe katıldı. Ayışığı Düşün Salonu’na girişi sırasında salonda bulunan kadınlar tarafından güllerle karşılanan Yılmaz, “Bu salonda ben çok konuşma yaptım. Buraya çok sayıda bakanlar, bürokratlar geldi ama ben böyle coşkulu bir toplantıya rastlamadım” dedi.

“BÖYLE COŞKU GÖRMEDİM”

Yılmaz yaptığı açıklamada, “AK Parti’yle birlikte Kadınlar Günü’müz bayram havasında kutlanmaya başladı. Yoğun temponuz arasında, eşinizi, çocuklarınızın ihmaliyle birlikte siyasete yaptığınız katkının bilinci içerisindeyiz. Kadınların siyasette ne kadar zor bir alanda mücadele ettiğini görüyorum ve biliyorum. Buraya gelerek katılım gösteren herkese özellikle teşekkür ediyorum. Bu salonda ben çok konuşma yaptım. Buraya çok sayıda bakanlar, bürokratlar geldi ama ben böyle coşkulu bir toplantıya rastlamadım. Sizi bu coşkunuzdan ve heyecanınızdan dolayı kutluyorum” diye konuştu.

“YAPILAMAZ” DENİLEN PROJELERİ HAYATA GEÇİRDİK

Ordu’ya söz verdikleri tüm yatırımları hayata geçirdiklerini vurgulayan Yılmaz, “Ordu tüneller şehri oldu. Yapılamaz denilen projeleri hayata geçirdik. Ordu Çevre Yolu yapılamaz denildi. Havaalanının iki katı maliyetindeki projeyi hayata geçirdik. Karadeniz Akdeniz Yolu yapılamaz denildi. 140 yıllık hayal proje, 2015 yılında hayata geçiyor. Çambaşı Kayak Tesisi ‘yapılamaz’ denildi. Haziran Ayı’nda Türkiye’nin ilk 5 projesi arasında olan kayak merkezimiz faaliyete geçiyor. ‘Yapılamaz’ denilen Karadeniz’in en büyük botanik bahçesini hayata geçiyoruz.’Yapılamaz’ denildi. Doğalgaz’ı Ordu’ya getirdik. ‘Yapılamaz’ denildi. Ünye Çevre Yolu’nu hizmete açtık. Biz verdiğimiz tüm sözleri tuttuk. Açıkladığımız 7′si mega, toplam 52 projenin teminatı geçmiş dönemde yaptıklarımızdır. Bu kadar yatırımı Ordu’ya kazandıran irade söz verdiği 52 projeyi mi yapamayacak” şeklinde konuştu.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, konuşmasının ardından salonda bulunan kadınlarla hatıra fotoğrafı çektirdi. Programda AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal ve AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekinteş’da Yılmaz’a eşlik etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>