HAMARAT YURT İNŞAATI GEZDİ

Ak Parti Ordu Milletvekili Mustafa Hamarat İlim Yayma Cemiyetinin yurt inşaatını gezdi ve inşaatın eksik kalan bölümleri ile ilgili bilgi aldı.

Hamarat; İlçemiz her geçen gün gelişen ve büyüyen bir yapıya sahip. Her geçen gün Ortaöğretim ve Üniversite öğrenci sayımız ilçemizde artıyor. Bu bağlamda buna katkı sunmak için ilçemizde arkadaşlarımız bu yurt çalışmasını başlattılar. Biz de zaman zaman ziyaret edip eksiklikleri tesbit edip ona göre arkadaşlara yardımcı olmaya çalışıyoruz. İnşallah kolektif bir çalışma ile de inşaatımız bitme aşamasına geldi. Ufak tefek eksiklikler var. Hayırsever vatandaşlarımızın katkılarıyla bu eksikliklerimiz de giderilecek. Bizler hepimiz bu ve buna benzer faaliyetlerin içerisinde yoğrularak, yetişerek bu günlerimize gelebildik. Önümüzdeki eğitim öğretim dönemine yurt inşaatımız faaliyete girerek ilçemizin ihtiyacı olan bir eksikliği giderecek.Biz bu çalışmaya emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Bunun gibi bizleri geleceğe taşıyacak eserlerin artarak devam etmesini ümit ediyoruz dedi.

Hamarat’a İlim Yayma Cemiyeti Ünye Şube Başkanı Kenan Cebeci ve Cemiyetin yönetim kurulu üyeleri eşlik etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>