KİREMİTÇİ OYUNU KİME VERECEK ?

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Biz bir hizmet partisiyiz. Biz hemşehrilerimizin hizmetkarıyız. Sayın Başbakanımızın söylediği gibi, biz milletimize efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik” dedi.

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Çatalpınar ilçesi ve Göller Beldesi’ni ziyaret etti. Çatalpınar ve Göller’de sevgi gösterileriyle karşılanan Yılmaz’a Göller Belediye Başkanı ve Saadet Partisi Çatalpınar Belediye Başkan Adayı Nuhil Kiremitçi’den açık destek geldi. Kiremitçi, “Büyükşehirde oylarımız Enver Yılmaz’a” dedi. Sabah köy ve mahalle muhtarlarıyla bir araya gelen Yılmaz, muhtarlarla birlikte Çatalpınar ilçesinin tüm sorunlarını çözeceklerini söyledi. AK Parti Hükümeti’nin Ordu’ya yaptığı en büyük hizmetin büyükşehir olduğunu belirten Yılmaz, “Biz büyükşehirle birlikte Ordu’nun Çatalpınar’ın çehresini değiştireceğiz. Sorunları bir bir çözeceğiz” dedi.

BİZ HİZMET PARTİSİYİZ

Köy ve mahalle muhtarlarıyla yaptığı toplantının ardından ilçede esnaf ve vatandaş ziyaretinde bulunan Yılmaz’a yoğun ilgi gösterildiği görüldü. Esnaf ziyaretlerinin ardından ilçe meydanında vatandaşlara seslenen Yılmaz, Çatalpınar ile aralarında yıllara dayalı bir dostluk olduğunu söyledi. AK Parti’nin kardeşler topluluğu olduğunun altını çizen Yılmaz, “Biz eski ve yeni Milletvekillerimizle hep birlikte çalışıyoruz. Milletvekillerimiz ve eski Milletvekilimiz ve Grup Başkanvekilimiz Eyüp Fatsa ilçelerde çalışıyor. Genel Başkan Yardımcımız Sayın Numan Kurtulmuş haftaya Ordu’ya geliyor. Biz bir hizmet partisiyiz. Biz sizin hizmetkarınızız. Sayın Başbakanımızın söylediği gibi, ‘Biz size efendi olmaya değil hizmetkar olmaya geldik’ diye konuştu.

ÇATALPINAR BİZİM DOSTUMUZDUR

“Biz Büyükşehirde, Ahmet Türe kardeşimişz ise Çatalpınar’da sizin hizmetkarınız olacak” diyen Yılmaz, “Çatalpınar’la her zaman güzel diyaloglarımız oldu. Çatalpınar’la her zaman dost olduk. Biz Çatalpınar, Çatalpınar’da biz oldu. Hiçbir zaman kendimizi sizden ayırmadık. Herzaman geldiğimizde bu meydanımız dolu oldu. Bize her zaman destek oldunuz. Size verdiğimiz sözlerin teminatı, Ordu’ya yaptığımız hizmetlerdir. İktidar olarak 12 yıl içerisinde Ordu’ya ne söz verdiysek yerine getirdik. 30 Mart’ta destek sizden verilen sözleri tutmak ise bizdendir. Sizlere bize verdiğiniz desteklerden dolayı teşekkürlerimi sunuyorum.”Çatalpınar Belediye Başkanı Muhasin Eriş’te AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’a sarılarak kendisine seçimlerde başarılar diledi.

NUHİL KİREMİTÇİ: OYUM ENVER YILMAZ’A

Çatalpınar’da yaptığı ziyaretlerin ardından Göller Beldesine geçen Yılmaz’a, burada da vatandaşlar tarafından yoğun ilgi gösterildiği görüldü. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz’ı belde girişinde karşılayan Göller Belde Başkanı Nuhil Kiremitçi, kendisine destek sözü verdi. Kiremitçi yaptığı açıklamada, “Büyükşehirde oylarımız AK Parti’ye ve onun adayı Enver Yılmaz’adır. Bu konuda desteğimiz açıktır” dedi. Yılmaz, beldede yaptığı ziyaretlerin ardından Fatsa’ya hareket etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>