ENGELSİZ KAFE PROJESİ

Engelli ve engelli yakınlarının severek bağrına bastığı Belediye Başkanı Seyit Torun, Ordu’ya bulunan engelli vatandaşların sosyal ilişkilerini yönlendirebilecekleri bir kafenin çok yakında Ordu Belediyesi desteğiyle hizmete açılacağı müjdesini verdi.

Orduluların gönüllerine taht kuran Başkan Torun, on yıllık hizmet sürecince hayata soktuğu projelere bir yenisini daha eklemeye devam ediyor. Başkan Torun bu kez de engelli vatandaşların kullanımına açılacak ‘Engelsiz Kafe’nin müjdesini vererek, engelli vatandaşların sorunlarına çözüm yolları bulmaya devam ediyor.

Ordu’ya ‘Engelsiz Kafe’

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun ziyaret için geldiği Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şube’sinde engelli vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılandı. Engelli vatandaşlarla kucaklaşıp onların hatırlarını soran Başkan Torun burada bulunan dernek üyelerinin istek ve sorunlarını dinledi. Burada dernek yönetimi ve engelli vatandaşların isteklerini dinleyen Başkan Torun’a, Dernek Başkanı Selma Gülseren tarafından engelli vatandaşların kullanımına yönelik bir sosyal paylaşım alanı oluşturulması talebi iletildi. Başkan Torun, gelen bu istek üzerine, “Belediyemiz olarak engelli vatandaşlarımızın hayat kalitelerini yüksek tutmak bizim önceliklerimiz arasında yer alıyor. Belediye Başkanlığım döneminde derneğimizin yakın destekçisi oldum. Bundan sonraki süreçte Büyükşehir Belediye Başkanı olarak desteklerim daha da çok artacak. Ordu’da engelli vatandaşlarımızın kullanımına yönelik birçok projeye imza attık. Bir sonraki projemizde ‘Engelsiz Kafe’ olacak” cevabını verdi.

Başkan Torun’un bu müjdesini alkışlarla karşılayan engelli vatandaşlar Başkan Torun’a teşekkürlerini ileterek Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışında başarılar diledi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>