TORUN:ORDU’DA SEVGİ KAZANACAK

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun akşam gezileri kapsamında geldiği merkez mahallelerde vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Dur durak bilmeden gece gündüz Ordu için aralıksız çalışan Başkan Torun’un bu seferki ziyaret durağı merkez Altınordu ilçesi oldu. İlçe merkezine bağlı Yemişli, Karacaömer, Çavuşlar ve Öceli mahallerinde gövde gösterisi yapan Başkan Torun, mahalle sakinlerinin sorun ve çözüm önerilerini dinledi. Torun, ziyaret duraklarında yöre sakinlerinin sevgi seliyle karşılandı. Kendisini bağrına basan vatandaşlarla kısa bir sohbet eden Başkan Torun, burada birlik-beraberlik mesajı vererek, “30 Mart’ta yine sevgi kazanacak. İnşallah yine sizlerin desteğiyle Ordu’muzu daha çok kalkındıracağız, bu da el birliği ile olacak” dedi.

“Ben de köylüyüm, sizlerden biriyim”

Belediye Başkanı Seyit Torun, gittiği her mahallede kalabalık bir vatandaş topluluğunun yoğun ilgisiyle karşılaştı. Geldiği her mahallede‘Hoş geldin Büyükşehir Başkanımız’ sloganlarıyla karşılanan Başkan Torun, ziyaretinde önemli mesajlar vererek köy halkının toplumdaki önemine dikkat çekti. Köy sakinlerin “Bende köylüyüm, sizlerden biriyim.” diyen Başkan Torun, köylerin Büyükşehirle birlikte daha iyi kalkınacağını söyledi. Başkan Torun çözülemez sorunları birikim ve sabırla çözdüklerini belirterek Ordu’nun elli yıllık su ve alt yapı sorunlarını çözüm noktasına getirdiklerini söyledi. Başkan Torun, “ Biz çözülemez denen bir sürü sorunu çözdük, çözüm ürettik. Ordu’nun elli yıllık su sorunu ve alt yapı sorunu büyük ölçüde çözük ve çözülmeye devam ediyor” şeklinde konuştu.

“Desteklerinizle sevgi kazanacak”

Ordu’da büyük bir değişim ve dönüşümün gerçekleşerek marka kentler arasında anıldığını belirten Başkan Torun, aynı bölgede hizmet eden insanlar olarak, bölgenin gelişmesinde köylerin büyük rol oynadığına dikkat çekti. Başkan Torun, “ Merkez köylerimizi ziyaret ederek vatandaşlarımızla bir araya geldik. Belediyemizin yaptıklarını ve yapacaklarını paylaştık. Onların isteklerini, sorunlarını dinledik. Köylerimiz bölgemizin gelişmesi adına çok etkin rol oynuyor. Köylerimizi şehrimize birleştirecek projeler geliştiriyoruz. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetleri vatandaşlarımızın taleplerini göz önünde bulundurarak gerçekleştiriyoruz.”diye konuştu.

Birlik beraberlik mesajının vurgulandığı mahalle gezileri vatandaşların sevgi gösterileriyle son buldu.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>