GELECEĞE YÖNELİK PROJELER HAZIRLANIYOR

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk Belediye Meclis Üyesi adayları ile kentin geleceğine yönelik projelerin tartışılıp tasarlandığı beyin fırtınası toplantıları düzenliyor.

Yaratıcı düşünceyi destekleyen, takım çalışanlarını motive ederek kısa sürede çok fazla fikrin üretilmesine ve sürecin daha başarılı hale getirilmesine katı sunan toplantılar gerçekleştirdiklerini ifade eden CHP Adayı Öztürk; “Toplantılarımızda ana konumuz Altınordu. Burada hayal yoluyla düşünce ve fikir üretiyoruz. Altınordu için hayal ettiklerimizi projelendiriyoruz ve somut hale getiriyoruz. Kentin önünü açacak projeler üretebilen ve bu projeleri hayata geçirebilecek, vizyon sahibi bir ekibiz” dedi.

Sosyal projelerimizin yanında Ordu’yu bir yere taşıyacaksak görsel mimari projelerimiz de olacak diyen CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk çalışmalarla ilgili yaptığı açıklamasında şunları söyledi:

“Bizim ekibimiz gerçekten çok kalabalık. Arkadaşlarımız kent için çalışıyorlar. Sosyal sorumluluk projelerimden birkaç tanesini açıkladık ama arkadaşlarımız çalışmaya devam ediyorlar. Teknik projelerimiz de var. Arkadaşlarımız bu projelerimizi hazırlıyorlar. Bizde zaman zaman bu toplantılara katılıyoruz. Birlikte değerlendirmeler yapıyoruz. Toplantılarda alınan kararları harmanlayarak, olgunlaştırıp Altınordu’ya lazım olan, Ordu’nun ufkunu açacak projelerimizi kamuoyu ile paylaşacağız. Bu çalışmalar devam edecek ama bir taraftan sonuçlarını da açıklayacağız. Hedefimiz Büyükşehir Belediyemizle Ordu’yu daha çağdaş bir şehir yapabilmek. Altınordu Büyükşehir’in en büyük ilçesi. Ordu denildiğinde akla Altınordu gelecek ve Altınordu bir marka olacak. Her zaman söylüyorum büyük bir aile olacağız. Bu ailenin fertleri olarak dostlukla, sevgiyle kucaklaşacak kenti birlikte yöneteceğiz.”

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk sabah erken saatlerde başladığı çalışmalara meclis üyesi adayları ile yaptığı toplantının ardından devam etti ve mahalleye dönüşen köylerde kent sakinleri ile buluştu.

 

 

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>