ÖZTÜRK:SEÇİMDE HESAPLAŞACAĞIZ

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk hükümeti eleştirdi ve seçimin bir hesaplaşma olacağını kaydetti.

Altınordu’nun en büyük mahallesi konumunda olan Yeni Mahallede kahve toplantısına katılan Öztürk yerel seçimlerin önemine vurgu yaptı ve mahalle sakinlerinden destek istedi.

Sıcak bir ilgi ile karşılanan CHP adayı Öztürk, “Bu seçim bir ülke meselesidir. Ne işçi, ne memur, ne köylü bunların umurunda değil. Son dönemde yaşananlar ülkede hiç yaşanmamış gelişmeler. Hiç kimse konuşamaz hale geldi. Muhalefetin sesi çıkmıyor diyorlar, ama öyle değil biz gittiğimiz her yerde gördüğümüz tüm insanlara bunları anlatıyoruz. Hükümete uyarı yapmamız lazım. Bu uyarıyı eğer siz 30 Mart’ta yapmazsanız, görev edinmezseniz bir ayağımızın topal olduğunu göreceksiniz. Hepimiz zor şartlarda yaşayan insanlarız. Hepimiz evimize bir iki ekmek nasıl götürebilir bunun hesabını yapıyoruz. Ancak görüyoruz ülkede çok garip şeyler oluyor. Bunun bir yolu vardı. Mahkeme yolu açılır buyurun ispat edin denilirdi. Bunu bile yapamayanlar başkalarını karalıyorlar. Bizi karalamaya kalkıyorlar. Partimizi eleştirenler bizi ve yaşayan tüm insanları haksız yere karalıyorlar. Yetimin hakkını yiyeni Allah affetmez. Fakirin fukaranın hakkı var. Bunların hepsini Allah’a havale ediyorum” diye konuştu.

Büyük Bir Aile Olacağız

Mahalle sakinlerinden destek isteyen CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk konuşmasının devamında; “Hepinizle barışık yaşamak istiyorum. Bu kente bizim dışımızda da insanlar yaşıyor. Bizim düşüncemiz dışında da başka kurumlar var. Eğer biz sadece kendi düşüncemizi idare etmeye kalksak o zaman il başkanı adayı olurduk. Kenti yönetmeye talip olduğumuza göre, kentin içerisindeki tüm düşünceleri kabul etmemiz gerekiyor ve onların hepsiyle beraber olmamız gerekiyor. Bir belediye başkanının bu kentte olması gereken tavrı barışık yaşamaktır. Eğer kendimizi büyük bir aile olarak benimser ve beni bu ailenin bir ferdi olarak kabul eder, belediye meclis üyesi arkadaşlarımızı da bu ailede yaşayan insanlar olarak görürseniz çözemeyeceğimiz hiçbir sorun yok” ifadelerine yer verdi.

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk gün içerisinde CHP Büyükşehir Belediye başkan Adayı Seyit Torun’la birlikte resmi ve özel hastaneler ile bazı kurumları da ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>