KAYA, KÖY KÖY GEZİYOR

AK Parti Kabadüz Belediye Başkan Adayı Yener Kaya, gezilerini sürdürüyor. Köy ve mahalle ziyaretleri ile vatandaş ile buluşan Kaya, hizmetlerinde olduğunu söyledi.

Bugüne kadar ilçemize çok değerli başkanlarımız hizmet için ellerinden geleni yaptılar diyerek teşekkür eden Kaya, “Bundan sonraki süreçte biz ilçemizin Büyükşehir imkanları ile daha çok hizmet ile buluşması gayretinde olacağız. Her mahalle ve köyümüzü ziyaret ederek vatandaşlarımızla buluşuyoruz. Tek hedefimiz vatandaşımıza hizmet etmek. Makamlara hiçbir zaman talip olmadım, sadece vatandaşa hizmete talibim.”dedi.

Kaya sözlerini şöyle sürdürdü, “Başbakanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2023 hedefi bulunuyor. Kabadüz’ünde bu hedefe hazır olması için 30 Mart’tan itibaren çalışmalara hemen başlayacağız. Kabadüz’ün tüm ihtiyaçlarını bir bir gidereceğiz.”diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>