ÖZTÜRK GREV’DE

CHP Adayları birliktelik mesajları vererek gövde gösterisi yaptı.

Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun ve Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk kent merkezinde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi. Ordu Belediyesinin 10. yıl kutlama etkinliklerine katılan CHP adayları coşku ile karşılandı.

Sabah erken saatlerde ziyaretlere başlayan Torun ve Öztürk, bazı okulları ziyaret ederek eğitimcilerle buluştu. Balık haline giden adaylar, Gürsoy Tarımsal Ürünlerde çalışan işçilerle de bir araya geldi.

Gittikleri her noktada sevgi ve yoğun ilgi ile karşılaşan CHP adayları Ordu Belediyesinin 10. yıl kutlama etkinlikleri kapsamında Şahincili Mahallesinde Hazal düğün salonunda mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Ordu sizinle gurur duyuyor sloganları ile karşılanan Torun ve Öztürk seçimlere hazır oldukları mesajlarını verdi.

Birlikte Çalışacağız

CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun; “Birlikte yola çıktık, inşallah Altıonordu’da Şenel Bey, Büyükşehir’de de biz başarılı olacağız” dedi. Torun yaptığı açıklamasında; “Gittiğimiz her yerde vatandaşlarımızdan ciddi bir ilgi görüyoruz. Bazı kesimler haklı olarak tavırlarını belli edemiyorlar ama gördüğümüz o ilgi ve sıcak gülüşler, o gözler bize önümüzdeki dönem görev alacağımızın sinyallerini, mesajını veriyor. Seçimle ilgili hiçbir kaygımızın olmadığını düşünüyorum. Şenel Bey’le birlikte çalışacağız. Bizim geçmiş belediyecilik deneyimlerimiz, Şenel Bey’in bilgileri ile Ordu’muzu çok daha iyi noktalara getireceğiz” ifadelerini kullandı.

Her Kararı Beraber Alacağız

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk ise, “Bu çalışmalardan keyif alıyoruz çok mutluyuz. Seyit Bey’in bize bırakacağı bayrağı daha ileriye götürmeye çalışacağız. Kenti beraber yönetmeye talibiz. Seyit Bey Büyükşehir Belediye Başkanımız olacak. Biz meclis üyesi arkadaşlarımla Altınordu’yu yöneteceğiz ama her zaman birlikte olacağız. Her kararı beraber alacağız. Ordu’yu ileriye götürmek için beraberce hareket edeceğiz. Bundan kimsenin endişesi olmasın” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>