TORUN DOLMUŞ ESNAFINI ZİYARET ETTİ

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, Ordu’nun Altınordu İlçesinde görev yapan 1. ve 2. Hat dolmuş şoförleriyle bir araya gelerek, onların zorlu meslek yaşamlarında karşılaştıkları sorun ve çözüm önerilerini dinledi. Kumbaşı mahallesinde bulunan dolmuş durağında sürücülerle bir araya gelen Başkan Torun, mesleklerinin zorluklarına değinerek kazasız belasız yolculuklar dileyerek, “Kazasız, belasız başarı ve kazancınızın bereketli olmasını diliyorum” diye konuştu.

Belediye Başkanı Seyit Torun’un yoğun temposuna rağmen kendilerine zaman ayırdıklarından dolayı kıvanç duyduklarını belirten dolmuş şoförleri, Torun’un ziyaretine teşekkür ederek kendisine Büyükşehir Belediye başkanlığı yarışında başarılar diledi. Dolmuş sürücüleri şöyle konuştu: “ Başkan Torun’un bu ziyareti bizleri çok mutlu etti. Başkanımız olarak her zaman bizlerin yanında olmuştur. İnşallah önümüzdeki süreçte de Büyükşehir Belediye Başkanı olarak yine bizlerin yanında olmaya devam edecektir.”

Başkan Torun dolmuş şoförlerinin kendisine gösterdikleri ilgiden dolayı memnun olduğunu belirterek kendilerine teşekkür etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>