TORUN ALTINORDU ZİYARETİNDE

Ordu’nun dinamik Başkanı Seyit Torun, sabah mesaisine kurum ve iş yeri ziyaretleri gerçekleştirerek başladı. Torun, ilk olarak Anadolu Öğretmen Lisesi, Devlet Su İşleri Müdürlüğü, Fatma Mağden İlk ve Orta Okulu ardından da Gürsoy fındık fabrikasına giderek nezaket ziyaretlerinde bulundu.

Ordu Belediye Başkanı ve Cumhuriyet Halk Partisi Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, sabah mesaisine erken saatlerinde başladı. İlk olarak Anadolu Öğretmen Lisesi, Fatma Mağden İlk ve Orta Okulu’nu ziyaret eden Başkan Torun, daha sonra Devlet Su İşleri Müdürlüğüne gelerek nezaket ziyareti gerçekleştirdi. Okul ziyaretlerinde öğretmen ve öğrencilerle bir araya gelen Başkan Torun, öğrencilerin sevgi gösterileriyle karşılandı. Okul öğretmenlerine mesleki yaşamlarında başarılar dileyen Başkan Torun, kendisine sevgi gösterilerinde bulunan öğrencilerinde tek tek yanaklarını öperek onlara da eğitim-öğretim hayatlarında başarı diledi.

Başkan Torun’un okul ziyaretlerinin ardından bir sonraki ziyaret durağı Devlet Su İşleri Müdürlüğü oldu. Kurum müdürü Cumhur Alp tarafından karşılanan Başkan Torun, kendisiyle bir süre sohbet etti, kurum çalışmaları hakkında bilgi aldı. DSİ personelini de ziyaret ederek mesailerinde başarılar dileyen Başkan Torun, bu ziyaretin ardından Kumbaşı mevkiinde bulunan Gürsoy fındık fabrikasına geldi. Fabrika sahibi Nejdet Gürsoy’la bir süre sohbet eden Başkan Torun, fabrika personelinin de elini sıkarak onlara çalışma yaşamlarında başarılar diledi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>