ÖZTÜRK, ORGANİZE SANAYİ ZİYARETİNDE

 

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk Organize Sanayi Müteşebbis Heyeti ile bir araya geldi.

Ordu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Başkanvekili Yalçın Çelebi ve yönetim kurulu üyeleri ile görüşen Öztürk, “sanayinin gelişmesi kentin gelişmesidir” dedi.

Kentin Markalaşması Sanayiden Geçer

Ordunun en büyük sorununun iş ve istihdam olduğunu dile getiren CHP Altınordu Adayı Şenel Öztürk yaptığı açıklamasında; “Sanayinin gelişmesi üç ana temele bağlı. Bir ayak Valilik, bir ayak Belediye diğer ayakta Sanayiciler. Bu üçayaklı bir sistemdir. Artık kuruluşlar gibi kentler de bir rekabet yarışının içinde yer alıyorlar. Bir kentin markalaşmasından söz edeceksek; ilk ele almamız gereken şey sanayi ve sanayicidir. Sanayi bir anlamda o kentin misyon ve vizyonunu ifade eder. Ben ve arkadaşlarım her zaman sanayicilerin aynında olacağız. Üzerimize düşeni yapacağız. Geçmişte eksik kalanlar varsa da biz tamamlamak isteriz. Sanayicilerimizin çoğu dostumuz, arkadaşımız ve akrabamız. Birbirimizden ayrılma şansımız yok. Her zaman önerilerinize açık olacağız. Tartışalım ve sorunları birlikte çözelim. Biz Sanayicilerimizi ülkenin Ordu’nun olmazsa olmazları olarak görüyoruz. Sizsiz olmuyor. Biz aradaki eksikleri giderecek mekanizma olabiliriz. Esas olan sizsiniz” şeklinde konuştu.

Belediyecilik Hizmetlerin En Güzeli

Ordu Organize Sanayi Bölgesi Müteşebbis Heyeti Başkanvekili Yalçın Çelebi CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk ve Meclis üyelerini başarılar dileyerek; “Belediyecilik çok kutsal bir olaydır. Hizmetlerin en güzelidir. Hiçbir hizmet görülmez değildir. Hizmetlerin karşılığı mutlaka değerlendirilecektir. Halkımız doğru kararı verecektir. Başarılar diliyorum” dedi.

Geniş Bir Aile Olacağız

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk Ordu Belediyesine ait Katı Atık Ayrıştırma Tesisi, Mezbahane ve Belediye Bakım Onarım Müdürlüğüne bağlı birimleri de ziyaret ederek burada çalışanlarla görüştü.

“Birbirimizden ayrılmamız, birbirimizden kopuk çalışmamız mümkün değil” söyleminde bulunan Öztürk; “Ordu’nun en büyük sorunu işsizlik. Nereye gitsek herkes iş istiyor. Yeni istihdam alanlarına ihtiyacımız var. Bunu açmak için çalışıyoruz ve açacağız da. Sizden destek istiyorum. Seçimlerden sonra sizlerle birlikte çalışacağız. Birlikte güleceğiz, birlikte ağlayacağız. Biz Başkanından işçisine, memurundan meclis üyesine kadar geniş bir aile olacağız. Bu aile birlikte hem Belediye’yi hem de Altınordu’yu yönetecek” ifadelerini kullandı.

CHP Adayı Şenel Öztürk Altaş Yağ Sanayi A.Ş’yi de ziyaret ederek firma çalışanları ile öğle yemeği yedi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>