CEZA KALKTI, SIRA 3 PUANDA

Orduspor Kulübü Başkanı Nedim Türkmen, Türkiye Futbol Federasyonu Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK) tarafından verilen bir maçlık seyircisiz oynama cezasının Tahkim Kurulu’nca kaldırmasından dolayı çok mutlu olduğunu söyledi.

100 bin lira para cezasına çevrildiğini hatırlatan Türkmen, “Karardan dolayı çok mutluyuz. Cezanın kaldırılması için elimizden geleni yaptık. Faillerin bulunması ve tespit edilmesi gibi gerekenlerin hepsi yapıldı. Bir daha bu tür olaylar yaşanmasın. Biz bunları istemiyoruz. Artık Kasımpaşa ile cumartesi günü 19 Eylül Stadı’nda oynayacağımız maçta bir koltuğun bile boş kalmaması gerekiyor. Bizim için hayati önem taşıyan bir maça çıkıyoruz. İnşallah taraftarlarımızla beraber 3 puanı alacağız. Geride kalan 4 haftayı da çok iyi şekilde değerlendirerek Spor Toto Süper Lig’de kalacağımıza inanıyorum.”

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>