TORUN CEMEVİ ZİYARET ETTİ

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, Fatsa İlçesi’ne bağlı Güvercinlik köyündeki Gölbaşı Cemevini ziyaret etti.

Başkan Torun Fatsa İlçesine bağlı Güvercinlik köyünde bulunan Cemevi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi, Hacı Bektaş Veli öğretilerinden örnekler verilerek, İslam felsefesi üzerine sohbetler edildi.

Ordu’nun Fatsa ilçesindeki ziyaretlerine devam eden Başkan Torun, Güvercinlik köyünde bulunan Cemevi’ni ziyaret ederek mahalle sakinleriyle bir araya geldi. Vatandaşların sevgi gösterileriyle karşılanan Torun, köy sakinleri ve Cemevi cemaatinin sorunlarını dinledi. Belediye Başkanlığı döneminde Alevi vatandaşlara gerekli hizmet ve destekleri sağladıklarını belirten Torun, Büyükşehir Belediye Başkanlı döneminde de bu destek ve hizmetlerin artarak devam edeceğini söyledi.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>