AK PARTİ DANIŞMA TOPLANTISI

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı’na, milletvekilleri Fatih Han Ünal, İhsan Şener ve eski Ordu Milletvekili Eyüp Fatsa’nın konuşmaları damga vurdu. Milletvekilleri, AK Parti’nin Ordu il genelindeki başarısı için tüm adayların yanında omuz omuza çalışacaklarını söylediler.

AK Parti İl Danışma Meclisi Toplantısı parti il binasında gerçekleştirildi. Toplantıya AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, Ak Parti Ordu Milletvekilleri Fatih Han Ünal, İhsan Şener, AK Parti eski Ordu Milletvekili ve Grup Başkan Vekili Eyüp Fatsa, AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Av. Rabia Gözpınar, ilçe başkanları, ilçe belediye başkan adayları ve partililer katıldı.

Toplantıda konuşan AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, “Siyasi nezaketimizi, edebimizi bozmadan sadece projelere yoğunlaşarak seçim çalışmamızı sürdürüyoruz” dedi.

AKYOL: OMUZ OMUZA MÜCADELE EDECEĞİZ
Birlik ve beraberlik vurgusunun ön plana çıktığı toplantıda ilk konuşmayı yapan AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol, “Bir araya gelmemiz, bu salonları doldurmamız bizim birlik ve beraberliğimizi gösteriyor. Altınordu İlçe binamızın açılışında da hep birlikte kenetlendik. Dün olduğu gibi bugünde omuz omuza mücadele edeceğiz. Türkiye için çok önemli bir süreçteyiz. Ben sizlerin bu mücadeleye verdiği destekten dolayı teşekkür ediyorum. Bizler Ordu’yu imar ediyoruz. Bizler hep beraber AK Parti olarak Ordu’yu büyükşehir yaptık. Hiçbir şey yapmayan muhalefet partileri bizden çok propaganda yapıyor. Bizim hedefimiz 20′de 20′dir” diye konuştu.

ŞENER: YILMAZ’LA KOL KOLA ÇALIŞACAĞIZ
AK Parti Ordu İl Başkanı Hüseyin Akyol’un ardından söz alan AK Parti Ordu Milletvekili İhsan Şener ise, Türkiye’nin çok hassas bir süreçten geçtiğini belirterek, “Kimse ufak hesaplar için davasından taviz vermesin. Sayın Enver Yılmaz önderliğinde kol kola mücadele edeceğiz” şeklinde konuştu.

ÜNAL: BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ
AK Parti Ordu Milletvekili Fatih Han Ünal, Hükümetin 12 yılda Ordu’ya 8 katrilyon lira yatırım yaptığını belirterek, “Muhalefet partilerinin hayal dahi edemeyecekleri projeleri biz Orduluların hizmetine sunduk. Bundan sonrada Ordu’yu AK Partili belediyelerle buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

FATSA: HEP BERABER YÜRÜYECEĞİZ
AK Parti eski Ordu Milletvekili ve Grup Başkanvekili Eyüp Fatsa ise, kimsenin dargınlık peşine düşmemesi gerektiğini belirterek, “Bu seçim bir belediye başkanlığı seçiminden çok daha fazla bir sorumluluk ifade ediyor. Söz konusu bizim ülkemiz. Çocuklarımızın geleceğidir. Siyasette herkesin memnun olabileceği bir yöntem yoktur. Siyaset şahıslar için yapılmaz. İlke ve idealler için yapılır. Onun ötesindeki bütün söylentiler şahsi hesaptır. Her birimizin beklentisi küçük hesaptır. Büyük hesap, milletin hesabıdır. Kimse kendi küçük hesabını milletin büyük hesabının önüne koymasın. Bundan sonrada sürecin sonuna kadar hep beraber olacağız. Hep birlikte omuz omuza sürece destek vereceğiz. Bu süreci başarıyla noktalayacağız. Hep beraber yürüyeceğiz. Allah aşkına kimse, kırgınlık dargınlık peşine düşmesin. Kimse ben mağdur edildim diye bir gerekçeye sığınmasın. İlçelerde aday adayları, adayların etrafında kenetlensin” diye konuştu.

YILMAZ: BİZ MODEL BİR PARTİYİZ
AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ise, “Yaklaşık iki aydır saha çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Aybastı’dan başlayarak, tüm ilçelerimizde konaklayarak ilçelerde vatandaşlarımızla buluştuk. Tüm esnaflarımıza ulaşıp, vatandaşlarımızla kucaklaştık. Şu an itibariyle Altınordu’dayız. Esnaf ziyaretleri yapıyoruz. Ev ziyaretlerimiz evlere sığmaz oldu. Nasip olursa yarında Ünye’deyiz. Dört gün Ünye ilçemizde kalacağız. Siyasi nezaketimizi edebimizi bozmadan sadece projelere yoğunlaşacağız. Biz kimsenin ne adaylarına ne de partilerine laf söylemiyoruz. Bizim bu millete hizmet borcumuz var. Onlar istedikleri kadar konuşsun. Ayda bir toplanıyoruz. Onlar yılda bir bile toplanamıyor. Biz model bir partiyiz.”

BAŞBAKANIMIZ ORDU’YU ÇOK SEVİYOR
‘Sayın Başbakanımız Ordu’yu çok seviyor’ diyen Yılmaz, sözlerini şöyle sürdürdü: “Diğerleri çıkıp partilerin logolarını kullanamıyor. Sonrada çıkıp. “Bu Recep Tayyip Erdoğan, Kılıçdaroğlu, Bahçeli seçimi değil” diyorlar. Sayın Başbakanımız 24 Mart’ta yeniden Ordu’ya geliyor. Başbakanımız tam 11 defa Ordu’ya geldi. Diğer muhalefet partileri kaç defa geldi. Çok mu yoğunlar. Biz Başbakanımızı 12′inci kez Ordu’ya getiriyoruz” diye sözlerini tamamladı. Toplantı daha sonra basına kapalı olarak devam etti.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>