TORUN’A MESUDİYE’DE YOĞUN İLGİ

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Seyit Torun, iki gün süren Mesudiye ziyaretinin ikinci gününe, partisinin ilçe teşkilatı tarafından düzenlenen kahvaltıyla başladı. Başkan Torun’a Mesudiye mahalle muhtarları ve Mesudiyeli vatandaşlar eşlik etti. Kahvaltıda bir konuşma yapan Başkan Torun, partisinin ilçe teşkilatına teşekkür ederek, “Çalışma arkadaşlarıma bu güzel organizasyonda beni sizlerle bir araya getirdiği için teşekkür ediyorum. Allah birlik ve beraberliğimizi bozmasın” dedi.

Başkan Torun, CHP Mesudiye İlçe teşkilatı tarafından düzenlenen sabah kahvaltısının ardından Mesudiye sokaklarında uzun bir yürüyüşe çıktı. Yürüyüş sırasında ilçe esnafıyla kucaklaşan Başkan Torun, kendisinin de esnaf çocuğu olduğunu belirterek, esnaflığın ne demek olduğunu gayet iyi bildiğini söyledi. İlçe esnafının yoğun ilgi gösterdiği Başkan Torun, onlara hayırlı işler dileyerek, sorunlarını dinledi. Sevgi ve ilginin eksik olmadığı esnaf buluşmasından Başkan Torun’a destek geldi. İlçe esnafı Başkan Torun’u bağrına basarak Büyükşehir Belediye başkanlık yarışında başarılar diledi. Mesudiye esnafının yoğun ilgi gösterdiği Başkan Torun, daha sonra Mesudiye otogarını ziyaret etti. Otogar çalışanlarının sevgi gösterileriyle karşılaşan Torun, seyahat edecek olan yolculara da iyi yolculuklar dileyerek, onların hayır dualarını aldı.

Seçim bürosunda izdiham”

Ziyaret programı çerçevesinde Mesudiye’ye gelen Başkan Torun, burada partisinin seçim bürosu açılışını gerçekleştirerek, Mesudiye Belediye Başkan Adayı Feyzi Ünal’a destek istedi. Mesudiye’nin şehre olan uzaklığı nedeniyle yeterli destek ve yatırımı alamadığını vurgulayan Başkan Torun, Mesudiye’nin Büyükşehir Belediye başkanlığı döneminde marka kentler arasına gireceğini söyledi. Torun, “İnşallah Fevzi Başkan’la birlikte Mesudiye’mizin yüzünü güldüreceğiz” dedi. Açılışın ardından ilçe sakinleriyle sohbet eden Başkan Torun, vatandaşların sevgi gösterileri ve ‘Başkan Torun’ sloganlar eşliğinde ilçeden ayrıldı.

 

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>