İLK HEDEFİ GÖNÜLLERE GİRMEK

Cumhuriyet Halk Partisi tarafından yapılan parti içi eğilim yoklaması ile Altınordu Belediye Başkan Adayı olan Şenel Öztürk’e karşı kent sakinlerinin sevgisi giderek artıyor.

Seçim çalışmalarına başladığı günden itibaren emekten yana tavır koyan ve işçisinden emeklisine, memurundan taşeronuna kadar toplumun tüm kesimi ile kucaklaşan Öztürk, ilk hedef olarak benimsediği ‘Gönüllere Girme’yi başardı.

CHP Altınordu Adayı Şenel Öztürk Karşıyaka Mahallesinde esnaf ve yöre sakinleri ile buluştu.

CHP İl Başkanı Osman Güngör, Belediye Meclis Üyesi Adayları ve Partililerin de katıldığı ziyarette Karşıyaka adeta Öztürk’ü bağrına bastı.

Gezilerinde küçük büyük demeden tüm kent sakinleri ile kucaklaşan Öztürk gördüğü ilginin kent karşı sorumluluklarını arttırdığını dile getirerek; “Her geçen gün gelişen ve bölgenin önemli cazibe merkezlerinden biri haline gelen Ordu’nun bundan sonra da aynı ivmesini devam ettirmesi için çalışmalar yapacağız. Kent sakinleri ile birlikte hareket ederek insanımıza hizmet etmeyi arzuluyoruz. Bu düşüncelerimizin de kabul görmesi beni ve arkadaşlarımı mutlu ediyor. Yürüdüğüm her yerde, kucaklaştığım insanlarda bir yakınlık, sıcaklık hissediyorum” ifadelerini kullandı.

Öztürk; “Yola çıkarken ana hedefimiz insana hizmetti. Bu doğrultuda projelerimizi hazırladık ve açıklamaya başladık. Sosyal içerikli projelerimizle kent sakinleri ile aramızda sıcak bir köprü oluşturacağız. Belediye yönetiminde kapımız herkese, her kesime açık olacak. Sorunları birlikte çözeceğiz ve kentin geleceğini birlikte planlayacağız. Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Seyit Torun’la birlikte gerçekleştireceğimiz projelerle en küçük Büyükşehir’in en büyük ilçesi Altınordu da insanların yaşamaktan mutlu olduğu, huzurlu bir kentte yarınlara yürüyeceğiz” şeklinde konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>