10 YILLIK MAĞDURİYET GİDERİLECEK

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, Yeni Sanayi olarak bilinen 2. Sanayi Sitesi’nde esnaf ve vatandaş ziyaretlerinde bulundular. Yılmaz ve Tekintaş, gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle sanayi esnafına teşekkür etti.

YILMAZ: SANAYİ YEREL YÖNETİMLERDEN MAHRUM KALMIŞ

AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz, sanayi esnafının yaşadığı mağduriyeti yerinde gördüklerini söyledi. Yılmaz, “Altınordu’nun en büyük sanayi sitesini ziyaret ettik. Altınordu’da diğer ilçelerde olduğu gibi hemşerilerimizin yoğun ilgi ve alakasını görmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Bu mutluluğu yaşarken özellikle sanayi esnafımızın 10 yıllık yerel yönetimlerden mahrum kalmasının da sıkıntısını görüyoruz. Altınordu gibi önemli bir şehrin sanayi kuruluşlarının çektiği sıkıntıları görmek Maalesef bizleri de üzüyor. Fatsa’daki sanayi yollarını ziyaret ettiğimizde ara yolların dahi sıcak asfalt ile kaplı olduğunu gördük ama Altınordu’da sanayinin ara yollarının parke ve mıcırlarla kaplı olduğunu gördük. Bu çerçevede sanayi esnafımızın 10 yıllık bu mağduriyetlerini hem yerinde görüyoruz hem de 30 Mart’tan sonra yapacağımız çalışmaları da belirliyoruz. Bundan sonrada yoğunlaşan ziyaretlerimiz devam edecek. Biz bugün buradayız. Yetmedi yarın da burada olacağız. Ben tüm sanayi esnafımıza ilgilerinden dolayı teşekkür ediyorum” diye konuştu.

TEKİNTAŞ: HİÇBİR TEDBİR ALINMAMIŞ

“Sanayi esnafımızın bizlere gösterdiği ilgi nedeniyle kendilerine teşekkürü bir borç biliyorum” diyen AK Parti Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş ise, “Burada tespit ettiğimiz eksiklikler bizi de rahatsız ediyor. 10 yıldır burada bir değişiklik olmadığını biz de görüyoruz. Özellikle sel suyuna ve kış şartlarına karşı tedbir alınmamış bir sanayi de bulunuyoruz. 31 Mart’tan sonra gerek Altınordu, gerekse büyükşehir olarak bu sorunları hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacağız. Kaldırımlar, yollar dış mekanlar bize bir sanayiden öte harabeye dönmüş bir yeri hatırlatıyor. Belediye, sanayi yönetimi ve esnaflarımızla birlikte burayı sanayi esnafımıza yakışan bir yerleşim yeri yapacağız” şeklinde konuştu. AK Parti Ordu Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Enver Yılmaz ve Altınordu Belediye Başkan Adayı Engin Tekintaş, yaptıkları açıklamanın ardından gün boyu esnaf ve vatandaş ziyaretlerini sürdürdü.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>