ÖZTÜRK: ENGELLERİ BİRLİKTE KALDIRALIM

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk, engellilere yönelik başlatılan çalışmaları genişleteceklerini belirterek “Engelleri Birlikte Kaldıracağız” dedi.

Toplumun her kesiminden ilgi ve destek gören CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk kent sakinleri ile buluşmasını sürdürüyor. Öztürk, Ordu Belediyesinin 10. yıl kutlamalarına katıldı, Genç İşadamları Derneği üyeleri ile bir araya geldi.

Öztürk gezileri çerçevesinde Türkiye Sakatlar Derneği Ordu Şubesini ziyaret ederek Dernek Başkanı Selma Gülseren’le bir süre sohbet etti.

‘Engelliler bizim için özürlü değil özel’dir

İnsan kaynaklı projeler hayata geçireceklerini söyleyen Öztürk; “Halkın içerisinde olabileceği sosyal projelere yöneleceğiz. Hiçbir düşünceyi, hiçbir zihniyeti dışarıda bırakmayacağız. Engellilerin hayatını kolaylaştırmak amacıyla yapılan çalışmaları da genişleteceğiz” dedi.

“Engelli arkadaşlarımızın bizler için özel bir yeri var” diyen CHP Altınordu Adayı Öztürk; “Büyükşehir Belediye Başkan Adayımız Seyit Torun bu alanda başarılı çalışmalara imza attı, elinden geleni yaptı. Bizde bu yönde yeni projeler hayata geçirerek, atılan adımları geliştirmeyi düşünüyoruz. Engelli arkadaşlarımızın toplumda daha rahat yer almaları konusunda derneklerimizle birlikte birçok başarılı projeye imza atacağız. Bazı insanlar engelli olarak doğabilir ancak her insan için sonradan engelli olmanın da mümkün olabileceği, her insanın potansiyel engelli adayı olduğunu unutmamak gerekir. Dolayısı ile biz engelleri birlikte kaldıracağız. Sözde değil özde hizmet için yanınızda olacağız” şeklinde konuştu.

Ordu Belediyesi 10.Yıl Etkinlikleri

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk, öğleden sonra Ordu Belediyesi tarafından 10.Yıl Etkinlikleri kapsamında Karşıyaka Mahallesinde Aden Düğün Salonunda düzenlenen müzik ve eğlence programına katıldı.

Ordu Belediye Başkanı ve CHP Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Seyit Torun, eşi Nermin Torun ve çok sayıda davetlinin katıldığı etkinliklerde CHP Büyükşehir ve Altınordu adayları birliktelik mesajları vererek seçime hazır olduklarını gösterdi.

Öztürk burada yaptığı konuşmasında; “Başkan Seyit Torun Ordu’nun bir markasıdır. Biz Büyükşehir ve Altınordu’da seçimi kazanarak Ordu için hizmete devam edeceğiz” dedi.

CHP Adayları Genç İşadamları ile

CHP Adayı Öztürk, Ordu Belediye Başkanı Seyit Torun ile birlikte Ordu Ticaret ve Sanayi Odası Meclis salonunda Ordu Genç İş Adamları Derneği yönetim ve üyeleri ile buluştu. OTSO Başkanı Servet Şahin, ORGİAD Başkanı Ayhan Kaymaz’ın da katıldığı toplantıda işadamlarının talep ve önerileri alındı.

CHP Altınordu Belediye Başkan Adayı Şenel Öztürk; Genç İş Adamları Derneği üyelerine her türlü talep ve önerileri dikkate alacaklarını ifade ederek; “Biz kendimizden eminiz ve iddialıyız. Seçimleri Seyit Torun Başkanımla birlikte kazanacağız” diye konuştu.

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>