BBP’DEN ADAYLARA UYARI

Büyük Birlik Partisi Genel Başkan Yardımcısı Metin GÜNDOĞDU, ‘’ Seçim çalışmaları sevgi,saygı,ve hoşgörü anlayışı içinde yürütülmeli ve gerek yerelde gerekse de ülke genelindeki huzur ve barış ortamı zedelenmemeli ‘’ dedi.

Seçim dönemlerinde 3-5 oy daha fazla almak için siyasilerimizin ve başkan adaylarımızın eleştirilerinde kantarın topuzunu kaçırdıklarını ve adeta ‘’Çamur at izi kalsın ‘’ mantığı ile çalışmalarını karalama kampanyasına dördürdüklerini belirten BBP Genel Başkan Yardımcısı Metin GÜNDOĞDU gündeme ilişkin olarak şunları söyledi:

‘’ Adayların resmen kesinleşmesi ile birlikte ilimizde ve tüm ülkemizde seçim atmosferine girmiş bulunmaktayız. Siyasi gerilimi artırmamak adına tüm siyasi partiler ve adayları, siyasi üsluplarına dikkat etmeli ve nezaketi elden bırakmamalıdırlar.

BBP olarak Ordu Büyükşehir Belediyesinde, tüm ilçe belediyelerinde ve ülkemizin her tarafında seçimlere giriyoruz. Seçim kampanyamızı sevgi saygı ve hoşgörü temeline oturtmuş bulunuyoruz. Kampanya süresince toplumun her kesimine ulaşma gayretinde olacağız. Kırmadan,dökmeden,kimsenin kalbini incitmeden,nezaketi ve hoşgörüyü ilke edinerek herkesten Büyük Birlik Partisi adaylarına destek istiyoruz. Biz çalışmakla ve seferle yükümlüyüz. Halkımız olup bitenlere bakarak ümitsizliğe,karamsarlığa kapılmasın ve ‘Kime oy vereceğim ?’ diye kararsızlık içine düşmesin. ALTERNATİF VAR! Büyük Birlik Partisi ve kadroları kokuşmuş sistemin ve beceriksiz adayların tek alternatifidir ve göreve hazırdır. Ülkemizin ve yöremizin dertlerini,problemlerini ve bütün bu sorunların çözüm yollarını biliyoruz. Milletimiz olup bitenin farkındadır. Ve inanıyoruz ki bizim,diğer siyasi partilerden farkımızı da bilmektedir. Bu seçimler ilkeli ve millî duruşuyla Türk Siyaseti’nin ‘YÜZAKI’ olan BBP için yeni bir dönüm noktası olarak güzel günlerin habercisi olacaktır.’’

Yorum Ekle

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>